22 Eylül 2016

Nissan Servis Şikayeti.

2011 modeli sıfır Nissan X-Trail aldım. Arabanın sunroofu problemli çıktı. İki servis bu problemi gideremedi ve problem kronik hale geldi. Derken garanti süresi de bitti ama kronik sunroof problemi arabanın tavanından yağmur ve kar suyu almaya başladı. Servise en son gittiğimde sunroof motoru değişecek ama ücretli dediler. Ben de şu almasını önleyin yeter dedim. Kabul etmediler. Müşteri hizmetlerini aradım ama onlar bu kronik durumu kabul etmediler.

Mehmet 8.226 Okunma

Cevaplar

  • Mehmet22 Eylül 2016

    Sayın b., "2011 model Aracınız 2 yıl yasal garanti süresi ve +1 yıl Nissan kalite güvence sistemi dışındadır. Bu nedenle belirtilen arıza için garanti dahilinde bir işlem yapılamayacağını tarafınıza bir kez daha bildirmek isteriz. " Saygılarımızla, nissan Otomotiv a. S.ben bu cevabı servisten ve müşteri hizmetlerinden daha önce aldım. Bu cevap müşteriyi aptal yerine koymaktır.ben garanti süresinin bittiğini sizin kadar biliyorum. Sizin kabul etmek istemediğiniz problemi son defa yazıyorum! Arabanın aldım alalı devam eden sunroof problemi var ve bu problemi gideremediniz. Sizin sistem kayıtlarınızda bu onlarca defa var bunu görüyorsunuz ama müşteriyi aptal yerine koymak daha kolayınıza geliyor.benim arabamın sistemindeki bu kayıtları tarafıma verin mahkemede hesaplaşalım. Lanet olsun Nissan lanet!

  • Nissan Temsilcisi22 Eylül 2016

    Sayın B., 2011 model Aracınız 2 yıl yasal garanti süresi ve +1 yıl Nissan kalite güvence sistemi dışındadır. Bu nedenle belirtilen arıza için garanti dahilinde bir işlem yapılamayacağını tarafınıza bir kez daha bildirmek isteriz. Saygılarımızla, Nissan Otomotiv A.Ş.

  • Nissan Temsilcisi22 Eylül 2016

    Sayın B , Başvurunuz ile ilgili konu araştırılarak tarafınıza en kısa sürede bilgi verilecektir. Saygılarımızla, Nissan Otomotiv A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön