13 Mart 2015

Nissan Servis Bakım İşlerinden Birini Yapmamış Ya Diğerleri?

Biz araç kullanıcıların yetkili servisi tercih etmemizdeki en önemli etken, aracımızı güvenilir ellere teslim ettiğimiz düşüncesidir.

Aracım 22 bin'de olmasına rağmen yıldan dolayı, 30 bin bakımına soktum. Yapılacak işlemler listesini istedim. Yağ ve filtreler değişecek onun dışında 30 küsur tane kontrol ve ayar. Bunlardan birisi de cam fıskiye ayarı ve silecek lastiklerinin kontrolü. Arka cam lastiği kopuk idi. Aracı servisten aldım 3 gün sonra kirlenen arka camı yıkadım. Silmiyor. Fıskiye yanlış yere atıyor ve lastikler yenilenmemiş!

Bakım ile ilgili benim fark edebileceğim tek şey de bile eksik yapılmışsa, acaba diğer can alıcı noktalarda daha neler vardır? Büyük bir hayal kırıklığı!

Mustafa 2.061 Okunma

Cevaplar

  • Mustafa 19 Mart 2015

    Nissan konuyu nasıl araştırıyor bilmiyorum. Normalde müşteri ile irtibat kurulur. İlgili servisin kim olduğu ve araç plakası sorulur. 3 gündür ne arayan var ne soran. Özellikle yazmadım servisin ismini ama anlaşılan Nissan konuya ilgisiz... Eşimin ısrarı üzerine kendisine bir micra aldım. Yaza doğruda aile aracını qashqai ile büyütmeyi planlıyordum. Micra'nın otomatiği vites geçişleri çok güzel ama servis ve kendilerinin ilgileri böyleyse ikinci bir Nissan asla.

  • Nissan Temsilcisi16 Mart 2015

    Sayın ŞikayetVar. Com Yetkilikeri, Konu araştırılarak bilgi verilecektir. Saygılarımızla, Nissan Otomotiv A.Ş CVC Bölümü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön