Nissan Servis!

Abdulkadir A. |

Servis ücretleri diğerlerine göre çok pahallı diğer arabalar 15.000km bakım oluyor Nissan qashqai 10.000km bir bakım oluyor!

Etiketler :

Yetkili Servis Hizmet Kusuru Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 07 Nisan
  17:16

  Sayın ilgili,

  NOAS olarak, Nissan’ın Türkiye temsilcisi ve ithalatçısıyız. Bakım periyotları, Nissan araçlarının üreticisi tarafından satışa sunulan ülke şartlarına göre belirlenmektedir.

  Aracınızın ilk günkü performansında olabilmesi için aracınızın bakımını belirtilen aralıklarda ve tavsiye edilen bakım şartlarında yaptırmanızı öneririz.

  Satın alacağınız parça Nissan orijinal parçası ise, aracınıza en uygun ve kalitede Nissan kalite güvencesinde üretilmiş parçalardır ve yasal garanti süresi içindedir. Parça fiyatlarımız, üretim kalitesine ve pazar şartlarına göre belirlenmekte olup tarafımızdan belirlenen sadece tavsiye edilen satış fiyatıdır.


  Bayilerimiz markamızı temsil etmekte ve bizim standartlarımızda hizmet vermekle beraber bağımsız kuruluşlardır. Türkiye’de yürürlükte bulunan rekabet mevzuatı ana firmaların yetkili satıcılarının satış fiyatına müdahalesini ağır bir rekabet ihlali olarak düzenlemekte ve yasaklamaktadır. Bu çerçevede, NOAS yetkili satıcılara sadece perakende satış fiyatı hususunda tavsiyede bulunmaktadır.

  Saygılarımızla,

  Nissan Otomotiv A.Ş
  CVC Bölümü