27 Ekim 2016

Nissan Satış Sonrası Garanti Sorunu!

34 hr 29** qackai 2015 model 20 bin KM'de araç mekanik arza yaptı ve garantiye girmiyor 13 bin TL masraf var diyorlar 20 gün önce bakım yaptım.

Mehmetemin 3.406 Okunma

Cevaplar

  • Mehmetemin 27 Ekim 2016

    2015 model arbam 20bin km de 20 gün önce bakim yaptım mekanik arza yaptı garanti ye girmiyormuş

  • Nissan Temsilcisi27 Ekim 2016

    Sayın Ç.; Debriyaj sisteminde balata aşınmaları sürücü kullanım alışkanlıklarına bağlı olarak gerçekleştiği durumlarda garanti kapsamında değerlendirilmez. Sadece debriyaj sisteminin kendi yapısında tespit edilen arızalar garanti kapsamında değerlendirilir. Bu konu garanti el kitabınızda da açıklanmıştır. Bununla birlikte fren balata, disk, kampana ve debriyaj balataları normal fonksiyonu gereği araç kullanıldıkça aşınan, eskiyen ya da sınırlı ömürlü periyodik bakım malzemeleridir. Kişinin kullanım alışkanlıklarına ve şartlarına göre farklı kilometrelerde değişim ihtiyacı ortaya çıkabilir. Aracınız kanuni garanti süresi içerisindedir ancak problemin kullanıcı kaynaklı oldması ve parçanın kendisinde üretimden kaynaklanan herhangi bir arıza olmaması sebebiyle ücretsiz değişim yapılamayacağını belirtmek isteriz. Saygılarımızla; Nissan Otomotiv AŞ.

  • Nissan Temsilcisi27 Ekim 2016

    Sayın Ç. , Başvurunuz ile ilgili konu araştırılarak tarafınıza en kısa sürede bilgi verilecektir. Saygılarımızla, Nissan Otomotiv AŞ

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön