Cemil B. Teşekkür Mesajı

Nissan gibi büyük bir firmanın sorunu çözmedeki hassasiyeti ve müşteri memnuniyeti odaklı yaklaşımı için çok teşekkür ederim.

Nissan Şanzıman Arızası Akü Problemi!

Cemil B. |

2012 model 1.6 Cvt Tekna model aracım 18.000.- km'de şanzıman arızası verdi (100.000.-km garantisi olmasına rağmen) kullanıcı hatası olmadığı söylendi buna rağmen yetkili servis 15.000.- masraf çıkardı (iyi niyet indirimi imiş)... Sadece 18.000. - km yapmış aracın şanzıman arızasını bile normal karşılıyorlar ki bence bu Nissan kalitesine hiç yakışmıyor. Akü defalarca yolda bıraktı.
Aracım servis personelinin yanlış bilgilendirmesi sonucu garanti kapsamına alınacakken kapsam dışı kaldı. Bütün bunlara rağmen istenen rakam beni Nissan markasından soğuttu. Ürün kalitesi, yetkili servis personelinin müşteri bilgilendirmedeki hassasiyeti ne yazık ki sıfır.

Etiketler :

Şanzıman Garanti Kapsam

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Cemil B.
  01 Temmuz
  21:55

  Nissan gibi büyük bir firmanın sorunu çözmedeki hassasiyeti ve müşteri memnuniyeti odaklı yaklaşımı için çok teşekkür ederim.

 • 25 Haziran
  10:38

  Sayın B. ,

  Öncelikle markamıza ilginiz ve bize zaman ayırdığınız için teşekkür ederiz. Bugün yaptığımız görüme sonrası , çözümden memnuniyetinizi öğrenmek bizleri de mutlu etmiştir.

  Aracınızda yapılacak işlemler için istediğiniz yetkili servisimiz ile irtibata geçebilirsiniz. Aracınızın tüm onarım işlemleri ve takibi Bölümümüzden Nihan Tekin tarafından takip edilecektir.


  Saygılarımızla

 • 02 Haziran
  16:42

  Sayın ŞikayetVar.Com yetkilileri

  Aracın garantisi sone erdiği için değişmesi gereken parça bedeline müşteri memnuniyeti amaçlanarak destek sağlanmıştır.

  Saygılarımızla,

  Nissan Otomotiv A.Ş