01 Aralık 2014

Nissan Rüzgar Sesi Problemi.

Aracım Nissan Qashqai 2014 model 60 km hızı geçtiğinde ön camlar biraz açıkmış gibi rüzgar Sesi problemi çok fazla rahatsız edicidir. Özellikle otobanda 90 geçtikten sonra bu rahatsız edici ses aracı satma düşüncesi bile oluşturmaktadır. Servis teknik müdahalede bulundu (aynaların altına fiil konduğu söylendi) ancak değişen hiçbir şey olmadı. Bu yeni Qashqai ciddi bir sorunudur, kullanıcılar bu konuda mağdurdur aracın üretildiği yerde bu problemin çözülmesi ve araçlarımıza uygulanması gerekir.

Cengiz 5.413 Okunma

Cevaplar

  • Cengiz 11 Aralık 2014

    Bu aracı kullanan bütün araba sahipleri aynı konudan şikayetçi ise bu bir üretim hatasıdır, beklenti farklılığı değildir.

  • Nissan Temsilcisi11 Aralık 2014

    Sayın ŞikayetVar. Com Yetkilileri, Müşterilerimizdne gelen hertürlü değerlendirme bizleri memnun etmektedir. Araç dizaynı, özellikleri, ve müşteri beklentisi arasında ortaya çıkan farklılıklar üreticimizle paylaşılmaktadır. Müşterimizin belirttiği konu arıza niteliği taşımadığı için farklı bir müdahale yapılamayacağını belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Nissan Otomotiv A.Ş CVC Bölümü Saygılarımızla,

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön