Nissan Quashqai 1.5 Black Edition Mekanik Hata!

Orkun C. |

26.07.2016 tarihinde acenteden aldığım 2016 model Nissan Qashgai Black Edition marka aracımla İzmir Denizli arasın otobanda ilk uzun yol sürüşümde aracın hararet yapması sebebiyle yolda kaldım. Araç çekiciyle Denizli Yavuzlar servisine taşındı. Yapılan incelemeler sonucunda aracın radyatör bağlantılarında fabrikasyon mekanik hata olduğu söylendi. Bu parçanın yurt dışından 1 ay da geleceği belirtildi. Ben de bu parçanın değişmesini istemiyorum.

Aracım 645 km.de (arkadaşlar bin değil) Çünkü motorun diğer yerlerinde zarar verebilme ihtimali olduğunu söylediler. Ben aracın yenisiyle değiştirilmesini istedim. Ancak İstanbul merkez böyle bir şeyin mümkün olamayacağını söylediler. Bu Nasıl iş?
Benim ailemin can ve mal güvenliği Nissan firması için hiç mi önemli değil. Ya arabada giderken yolda başka sorunlar çıksaydı ne olacaktı? Kendi hatanız nedeniyle yaşadığım bu mağduriyet giderilsin.

Etiketler :

Garanti Kapsam

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Orkun C.
  26 Ağustos
  20:55

  Ben parça değişimi istemediğimi defaatle bildirdim. Bu parça can güvenliğimizden daha mı önemli. Ya arabada yangın çıksaydı. Bunu da mı parçayla degistireceksiniz. Yargiya gideceğim

 • 26 Ağustos
  16:35

  Sayın Çelik;

  Yetkili servisimizin yapmış olduğu inceleme sonucu aracınızın su radyatörünün değişmesi gerektiği tespit edilmiştir. Parça değişimi sonrasında yapılacak kontrollerde ayrıca farklı bir parça değişimi durumu ortaya çıkarsa yetkili servisimiz tarafından mutlaka bilgilendiriliyor olacaksınız.

  Saygılarımızla,

  Nissan Otomotiv AŞ.

 • 25 Ağustos
  10:53

  Sayın Ç ,

  Başvurunuz ile ilgili konu araştırılarak tarafınıza en kısa sürede bilgi verilecektir.

  Saygılarımızla,

  Nissan Otomotiv A.Ş