10 Ekim 2014

Nissan Qashqai Garantisi Biter Bitmez Dökülüyor!

2011 model Nissan Qashqai aracım garanti süresi biter bitmez ardı ardına her biri üretim ya da parça hatası olduğu besbelli arızalar çıkarmaya başladı.Araç henüz 70000 km. Sadece bir tek kullanıcı kullanıyor. Üstelik büyük itina ile. Nissan Bostancıoğlu'nda tüm bakımları eksiksiz ve zamanında yapılmakta.Bir kaç ay önce ilk olarak tamponlarda plastik hataları meydana geldi.
Kısa süre önce ön rulman arızası.Sonra silecek kolu arızası ve bugün PCV valf boğazından kırılmış. Bu valf koruma kapağının altında motorla birlikte hareket eden kullanıcının hiç bir şekilde ulaşamayacağı ve kıramayacağı bir parça. Belli ki malzeme hatası. Hiçbiri garantiye girmedi. Nasıl? Nissan'ın umurunda mı. ..

Didem 3.662 Okunma

Cevaplar

  • Didem 18 Kasım 2014

    Nissan diğer markalarının ataleti nedeni ile artan pazar payının verdiği şımarıklık ile haklı şikayetlerin hiç birini ciddiye almamaktadır. Ancak bu süreç içerisinde Nissan Bostancıoğlu servis , çalışanlardan birinin haklılığımıza inancı ve kişisel gayreti ile parçayı sadece işçilik ücreti karşılığı nerede ise ücretsiz çözmüştür. Kendilerine teşekkür ederiz. Darısı tampon ve silecek kolundaki arazların giderilmesine ... Bekliyor olacağız.

  • Nissan Temsilcisi13 Kasım 2014

    Sayın ŞikayetVar. Com Yetkilileri, Araçlarımızın garanti süresi sona erdikten sonra ortaya çıkabilecek parça ihtiyaçlarında maalesef ücretsiz işlem yapılamamaktadır. Bilginize, Saygılarımızla, Nissan otomotiv A.Ş CVC Bölümü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön