11 Eylül 2015

Nissan Qashqai Dökülüyor!

30 yılı ve 2,5 milyon kilometreyi aşkın deneyimli şoför ve eski bir test mühendisiyim. Qashqai bir hayal kırıklığı. 2011 model. Henüz 80,000'de. Düzenli bakımları yapılan ve en iyi şartlarda kullanılan bir araç. Kazasız. İlk sahibiyim.

Garanti biter bitmez: Tamponlarındaki plastik kaplama döküldü. Motor geri besleme valfi kırıldı. Sinyal kolu arızalandı. Arka silecek motoru çalışmıyor. Yakıt depo şamandırası arızalandı. 45 binde ön rulmanları dağıldı.

Hiç birinin kullanım ile ilgisi olamayacağı için itirazlar sonucu ancak valf ücretsiz değiştirilebildi. Her biri 1000+ masraf demek. Nissan şimdilik iyi giden satışlarına güvenip bu ülke ve halkına bu muameleyi reva görememelidir.

Didem 1.561 Okunma

Cevaplar

  • Didem16 Ekim 2016

    15 Ekim 2016... . Şikayetimin üzerinden 14 ay geçti. Yalancıktan bir kez arayıp " bir düşünelim" dediler ve hala düşünüyorlar. Zamana yayıp unutulmasını umuyorlar. Nissan adı lekeleniyor farkında değiller. Daha önce 3 Nissan araç almış sadık bir müşteriyi kaybediyorlar umurlarında değil. Satışlara güveniyorlar ancak çoktan istiab haddini aşmış kötü servisler, kalitesiz komponentler. Çok yazık!

  • Nissan Temsilcisi11 Eylül 2015

    Sayın I., Belirtmiş olduğunuz durum ile ilgili olarak gerekli inceleme yapılıp tarafınıza bildirilecektir. Saygılarımızla, Nissan Otomotiv A.Ş.

  • Nissan Temsilcisi11 Eylül 2015

    Sayın I., Başvurunuz için teşekkür ederiz . Konu incelenerek size bilgi verilecektir. Anlayışınız için teşekkürler . Saygılarımızla Nissan otomotiv A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön