Nissan Qashqai Aracımın Navigasyon Güncellemesi Yapılmıyor!

Mehmet Ş. |

2012 model Nissan Qashqai sahibiyim. Aracı aldığımızda navigasyon haritası güncellenmemiş 2010 yılında öncesine aitti. Aracımı satın alırken yetkili bayiden yakın zamanda yeni güncelleme gelecek ve size bilgi verilerek en yakın olduğunuz servis tarafından güncellenmesi yapılacak denildi.

05.10.2013 tarihinde aracımı 10.000 KM bakım için yetkili servise götürdüğümde navigasyon güncellemesi olmadığını ve ne zaman gelir diye cevap veremiyorlar. Ben aracımı alırken navigasyon ücretini ödemişim ve hakkım olan hizmetten yararlanamıyorum. Güncelleme gelene kadar o zaman benim paramı iade edin ne zaman güncelleme yapılırsa ödemeyi yapayım. En kısa zamanda bu işe bir çözüm bulunması istiyorum.

Etiketler :

Görüntü/Bilgi Sistemi

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 01 Kasım
  14:32

  Sayın ŞikayetVar.Com Yetkilileri,

  Sağlanan sd kart 2009 yazılımı olup, kapsama alanı konusunda detaylı bilgi sd kart kullanım kılavuzunda yer almaktadır .

  Kapsama alanı ile ilgili geri bildirimler değerlendirilmiş olup, güncel yazılım temini için navigasyon cihazının üreticisine bilgi verilmiştir.

  Mevcut sd kartlara yeni adres eklenememektedir.Yeni haritalı sd kartların gönderimi konusunda üretici firmanın belirttiği henüz bir tarih bulunmamaktadır. Bu sebeple tarafınıza net bilgi veremediğimizi üzülerek belirtiriz.

  Saygılarımızla,

  Nissan Otomotiv A.Ş
  CRM Bölümü