Nissan Qashqai Aracımda Rüzgar Sesi Problemi Var.

Orhan Ö. |

Nissan aracımı 05.01.2015'de aldım. Nissan Qashqai 1.5DciTekna Sky Pack modelinde 80 km/h geçtiğinde Rüzgar sesi problemi çok fazla rahatsız edicidir. Özellikle otobanda 110 ile 130 arası radyo kapalıyken yolun bu rahatsız edici ses nedeniyle biran önce bitmesini istiyorum. Servise götürdüm, 06.01.2015'de servis elemanı bindi denedi bu rüzgar sesine bir şey yapılamaz dedi.

12.01.2015'de servise yine gittim sorun çözülmedi 3000 km kullanın gelin dediler. Peki neredeyse bir servet verilen bu araçların üst segment hitap etmesi için hiç mi üretim öncesi testleri yapılmıyor. Fakat bir araçta bu nasıl anlaşılmadan piyasaya sürülür anlamak mümkün değil. Nissan Türkiye bu konuyu çözmelidir.

Etiketler :

Ses Yalıtımı

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Orhan Ö.
  16 Mart
  08:50

  Sayın Yorum yazan yetkili,
  ses yalıtımı yapılmamıştır aracıma.
  Yapılan inceleme de düz yolda tur atıldı ve bu ses normal dendi.
  Almış olduğum plazadaki servis sorumlusuda gülümseme hattına yönlendirdi beni. Sonuç Sorun hala devam ediyor 2 kapıdan 70 km ile 90 km arasında hız yaptığımda rüzgar sesi içeri alıyor. Hazır Cevap yazmaz sanız sevinirim.
  Kolay gelsin.

 • 20 Ocak
  16:39

  Sayın ŞikayetVar. Com yetkilikleri,

  Araçlarımızda arıza belirtisi taşıyan bir ses olması halinde yetkili servis tarafından müdahale edilmektedir. Yetkili servis tespitinde müdahale edilerek giderilebilecek herhangi bir arıza ile karşılaşılmamıştır.

  Bilginize sunarız.

  Saygılarımızla,

  Nissan Otomotiv A.Ş
  CVC Bölümü