12 Kasım 2014

Nissan Qashqai Alırken Kampanyadan Yararlandırılmadım.

01 Kasım 2014 günü Nissan Bayisi Gülan Otomotiv'den qashqai marka araç aldım. Fakat tesadüf eseri Nissan'ın qashqai araçlarında kampanya olduğunu Bp'den 2.000 TL yakıt kartı verildiğini öğrendik.

Müşteri hizmetlerini aradığımda kampanyanın 4 kasım tarihinde başladığını kampanyadan yararlanamayacağımı belirttiler. Fakat bayii bana bu bilgiyi verseydi ben 1 gün değil 1 haftada bekleyebilirdim benim acelem yoktu. Konuyla ilgili mağduriyetimin giderilmesini istiyorum. Bayiyi aradığımda da bizim bu kampanyadan bilgimiz yoktu olsaydı sizi uyarırdık şeklinde cevap aldım. Ben burada yanıltıldığımıza inanıyorum. O zaman aracı iade etmek istediğimi söylediğimde edemem yönünde cevap aldım.

Turhan 3.530 Okunma

Cevaplar

  • Turhan 12 Kasım 2014

    kampanya aynı gün tarihle açıklanması olması bizi düşündürüyor. bayiler uyarma yapmadılar kampanya bir hafta önceden neden söylenmiyor.

  • Nissan Temsilcisi12 Kasım 2014

    Sayın ŞikayertVar.Com yetkilileri, Sözkonusu satış kampanyamızın başlama tarihi 4 kasım itibariyledir. Bu sebeple öncesinde yapılan anlaşma ve satışları kapsamadığını belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Nissan Otomotiv A.Ş CVC Bölümü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön