Nissan Qashqai Alırken Kampanyadan Yararlandırılmadım.

Pinar E. |

Nissan Bayisi Görkem Otomotiv'e 29/10/2014 tarihinde Qashqai marka araç için gittik ve almaya karar verdik. İşlemler başlatıldı, bizim herhangi bir acelemiz olmamasına rağmen çok hızlı bir şekilde işlemleri tamamlayıp 3 gün içinde geçici ruhsat çıkarıldı (31/10/2014 tarihinde) Fakat tesadüf eseri Nissan'ın 1,5 manuel araçlarında kampanya olduğunu Bp'den 2.000 TL benzin kartı verildiğini öğrendik.

Müşteri hizmetlerini aradığımda kampanyanın 1 kasım tarihinde başladığını kampanyadan yararlanamayacağımı belirttiler. Fakat bayii bana bu bilgiyi verseydi ben 1 gün değil 1 haftada bekleyebilirdim benim acelem yoktu. Konuyla ilgili mağduriyetimin giderilmesini istiyorum.

Etiketler :

Bayi Personel Kampanya

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 12 Kasım
  11:39

  Sayın ŞikayertVar.Com yetkilileri,

  Sözkonusu satış kampanyamızın başlama tarihi 4 kasım itibariyledir. Bu sebeple öncesinde anlaşma ve satışları kapsamadığını belirtmek isteriz.

  Saygılarımızla,

  Nissan Otomotiv A.Ş
  CVC Bölümü

 • Pinar E.
  12 Kasım
  09:57

  Firmadan hala herhangi bir geri dönüş yapılmadığı gibi ben aradığımda da firma bayiiye, bayiide firmaya topu atıyor.Arada kalan ve madur olan herzamanki gibi müşteri.Müşteri memnuniyeti sıfır.Bir daha asla Nissan'dan araba almayı düşünmüyorum ve tanıdığım herkese de almamasını önericem.