16 Aralık 2014

Nissan Qashqai 2014 Model Sıfır Km Aracımda Sorunlar Bitmiyor.

Aracımı 20.05.2014 tarihinde İstanbul'dan aldım. Edremit'te yaşıyorum. Klima gazı yoktu bulunduğum şehirdeki serviste gaz aleti olmadığından 10 gün sonra aldığım servise götürdüm ve gaz koydurdum. Geri vitese takılınca egzozda horultu geliyordu defalarca bakılmasına rağmen kısmen sorun çözüldü.

Sağ teker bilyesi ve motor takozu sesten dolayı değişti. Erg soğutucusundan antifriz kaçırdı değiştirildi. Elektronik aksam olan teyp ve navigasyon kendiliğinden kapandı tüm sigortaları söküp takması sonucu sorun giderildi. Klima 4. kademede olduğunda handfreedeki uğultu giderilemiyor. Her parça için 2 hafta beklemek zorunda kaldım ve artık sorunlardan bıktım 18/11/14 aracın iadesini talep ettim.

Haydar 6.492 Okunma

Cevaplar

  • Haydar 06 Ocak 2015

    Bir bucuk aydir ilgilenmediler 1 kere bile aramadilar bir daha neden tercih edeyim yine üzülmek için mi

  • Haydar 04 Ocak 2015

    Yukarıda yazdıklarım ile ilgili tenezzül edipte bir kez dahi aramadılar, ben aradım Güliz Hanım diye yetkili bayan ile görüştüm kendisi bana durumdan haberi olmadığını kendi yetkilisi ile görüşüp dönüş yapacağını söyledi bir an umutlandım fakat hiç bir dönüş yapılmadı bu arada park halindeki aracıma vurmuşlardı 6 haftaya yakındır aracım Balıkesir Edremit Akkaş servisinde bekliyor İstanbul'da ki ana merkezlerinde parça stokta bulunmadığı gerekçe olarak gösteriliyor oysaki tüketici kanunu sattıkları araçların yedek parçalarını bulundurmak zorunda olduklarını yazar. Yurt dışı sorumlularının bundan haberleri olmadığına eminim olsa asla buna müsaade etmezler onlara sesimi duyurmak ve bu haksızlıkları giderebilmek adına elimden geleni yapacağımdan kimsenin kuşkusu olmasın bugüne kadar hep iyi niyetle bekledim ama artık canıma tak etti 121 bin TL para öde sonrada hem paranla hem malınla rezillik bu olsa gerek Nissan'dan çok soğudum satış sonrası müşteri memnuniyeti sıfır. Bu sorunlarımı Avrupa sorumlusu Bay. Carlos ghosn da mail olarak attım cevabı bekliyorum yurt dışında yetkili olduğunu düşündüğüm herkese bu sorunlarım bildireceğim haftaya mahkemeye başvuracağım sizlerle bunun sonucunda paylaşacağım. Nissan aracı hiçbir insana tavsiye etmeyeceğim ve yaşadıklarımı sosyal medya ve her alanda paylaşacağım. Bana kalırsa Nissan bayisinin önünden bile geçmemek lazım böylesine sorumsuz bir firma görmedim.

  • Nissan Temsilcisi17 Aralık 2014

    Sayın ŞikayetVar. Com Yetkilikeri, Müşterimizin başvurusu bölümümüz tarafından takip edilmektedir. Saygılarımız, Nissan Otomotiv A.Ş CVC Bölümü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön