05 Ekim 2016

Nissan Otomatik Quasqai Aracım Stop Ediyor!

Aracımda vites D de iken giderken ışıkta durup N ye alınca veya R ye geçmek isterken N den geçerken stop ediyor. Bu konuyla alakalı 5 kez servise götürdüm. Yapılan incelemelerde aracımda herhangi bir sorun olmadığı söylendi. Arıza sürekli tekrar etti ve son olarak aracım 5 gün serviste kaldı ve 200 km yol yapılmış buna rağmen herhangi bir sorun olmadığı söylendi. Gerek servis çalışanları gerekse müşteri hizmetleri (Nissan gülümseme hattı) bu konu karşısında herhangi bir işlem yapamayacaklarını belirttiler. Aracın stop etmesini görememişler oysa ki bu arızanın bende videosu var ancak buna rağmen ne hikmetse onlarda arıza görünmüyormuş arıza yokmuş. Eğer ben 0 km aldığım aracı sürekli servise götüreceksem neden 0 araç aldım bu araç fabrikasyon hatalı beyin sıkıntısı var buna rağmen benim aracımda herhangi bir sorun bulmadılar veya bulamadılar.

Görkem 1.725 Okunma

Cevaplar

  • Nissan Temsilcisi05 Ekim 2016

    Sayın K.; Aracınız ile ilgili yapılan yol testinde herhangi bir soruna rastlanmamıştır. Aracınızı belirtilen talimatlara uygun şekilde kullanmanız halinde sorun yaşamayacağınız belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Nissan Otomotiv AŞ.

  • Nissan Temsilcisi05 Ekim 2016

    Sayın K , Başvurunuz ile ilgili konu araştırılarak tarafınıza en kısa sürede bilgi verilecektir. Saygılarımızla, Nissan Otomotiv A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön