04 Nisan 2013

Nissan Navigasyon Güncellemesi Yapılmıyor!

2011 Model Juke Platinum marka otomobilim var. Aracın orjinal navigasyonun da 2009 haritaları bulunmakta, güncellenmiyor da. Geçen sene serviste sorduğumda 2012 eylül - ekim gibi elimize ulaşır cevabını aldım. Eylül oldu, 2012 yıl sonuna kadar gelir cevabını aldım. Daha sonra bu tarih 2013'ün ilk çeyreğine ötelendi. Şimdi sitedekileri okuyunca şirket 2013 yılı içerisinde gibi geniş bir zaman aralığı veriyor. En kötü navigasyon şirketi bile yılda bir güncelleme yaparken Nissan gibi bir firmanın bu şekilde çalışması hiç hoş değil. Müşteriyi oyalamadan bir tarih versinler yada biz başaramadık güncelleme yapamayacağız deseler de kabulümdür.

Ersin 629 Okunma

Cevaplar

  • Ersin 04 Nisan 2013

    Firma cevabı otomatiğe bağlamış, biraz daha duyarlı cevap vermeli. Benim anlamadığım siparişler Mars'tan mı gelecek bugün dünyanın neresinde olursa olsun en geç 1 ay içerisinde sipariş gelir.

  • Nissan Temsilcisi04 Nisan 2013

    Sayın Şikayetvar.com Yetkilileri, Güncel navigasyon kartlarının siparişi verilmiş olup, Üreticimizden teminin 2013 yıl içinde gerçekleşmesi planlanmaktadır. Saygılarımızla, CRM Bölümü Nissan Otomotiv A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön