Nissan Navigasyon Güncelleme Bedeli.

Halil Ş. |

Konu ile ilgili olarak daha önce yayınlamış olduğunuz cevap metnini gördüm. Yalnız şunu anlamanızda fayda var. Aracınızı satmanız sizin için yeterli değildir. Sonrasındaki hizmetinizde önemlidir. Çok basit olan navigasyon güncellemesi 350 TL talep etmeniz akılla ve mantıkla izah edilebilecek bir durum değildir.

Bugün nereye giderseniz gidin çok daha cüzi bir bedelle ve ömür boyu ücretsiz güncellemeli navigasyon cihazını çok rahatlıkla alabilirsiniz. Sizin burada ticari bir kaygınızın olmaması gerekir. Asıl hedefinizin müşteri memnuniyeti olması gerektiğini düşünüyorum. Nissan'dan almış olduğum bu ikinci aracım. 350 TL'den dolayı bir daha aracınızı almayacağım.

Etiketler :

Görüntü/Bilgi Sistemi Yetkili Servis Ücretlendirme

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Halil Ş.
  12 Ağustos
  15:34

  Bir müşteri olarak vermiş olduğunuz anlamsız cevaptan çok, çözüm önerisi beklerdim. Çünkü aracım 2013 model ve navigasyondaki harita 2009 yılına ait. En azından bir defaya mahsus ücretsiz olarak güncelleme yapılabilirdi. Açıkçası hayal kırıklığına uğradım. Demek ki, nissanın kurmsallıktan anladığı bu demek. Bir daha nissan marka araç almayacağım ve özellikle çevremde sizin aracınızı almak isteyenlerede yaşamış olduğum bu tecrübeyi ileterek aracınızı almamalarını ifade edeceğim.

 • Halil Ş.
  12 Ağustos
  15:27

  Bir müşteri olarak vermiş olduğunuz anlamsız cevaptan çok, çözüm önerisi beklerdim. Çünkü 2013 model ve navigasyondaki harita 2009 yılına ait. En azından bir defaya mahsus ücretsiz olarak güncelleme yapılabilirdi. Açıkçası hayal kırıklığına uğradım. Demek ki, nissanın kurmsallıktan anladığı bu demek. Bir daha nissan marka araç almayacağım ve özellikle çevremde sizin aracınızı almak isteyenlerede yaşamış olduğum bu tecrübeyi ileterek aracınızı almamalarını ifade edeceğim.

 • 17 Temmuz
  15:23

  Sayın ŞikayetVar.Com yetkilileri,

  Araç donanımı Multimedya cihazını içermektedir. Multimedya donanımı yalnızca navigasyon özelliğini değil, tüketici kullanımına yönelik çeşitli fonksiyonlar sunmaktadır.
  Navigasyon cihazı tüm Türkiye'yi kapsamamakta, bu durum gerek araç tanıtım broşür ve sair tanıtım dökümanında gerekse, SD Kart Kullanım Klavuzunda açıkça bildirilmektedir.

  Yeni SD kartların ücretli dağıtımı olağan olup, ancak ücreti mukabilinde güncelleme mümkün olmaktadır.

  Saygılarımızla

  Nissan Otomotiv A.Ş
  CVC Bölümü