Nissan Navigasyon Güncelleme!

Erol G. |

qasqai+2 aracım var.size daha öncede navigasyon güncellemesi ile ilgili 2 mail
atmıştım (Nıssan Türkiye haricinde) ama üzülerek görüyorum ki sizlerde bizi dikkate almıyorsunuz Nıssan Türkiye gibi.ben bu navigasyon güncelleme işini piranha q type navigasyon alarak kendince çözdüm.ama aracımda multimedyalı navigasyon varken şimdi aracımın camına navigasyon yapıştırıyorum benim aldığım bu navigasyon ömür boyu ücretsiz güncellemelidir.bu andan itibaren siz benim navigasyonumu ücretsiz güncelleme yapmayacksanız ben bu mağduruyetimi tüm
elektronik ve sözlü ortamlarda sürekli aktif olarak gündeme getirme kararı
aldım

Etiketler :

Görüntü/Bilgi Sistemi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Erol G.
  03 Ekim
  21:42

  Nissan bu kadar ciddiyetten uzak olmamalı.Bizlere verdiğiniz cevaplar bile cevap değil mesaj kalıbı????.Ayrıca bizim istediğimiz
  sizden şudurki multimedya sistemine navigasyonu bedavamı koydunuz bizden kimbilir kaç para aldınız.Bu sisteminizi ücretsiz olarak güncelleyin ve bu sorunu çözünüz.

 • 01 Ekim
  17:36

  Sayın ŞikayetVar.Com yetkilileri,

  Araç donanımı Multimedya cihazını içermektedir. Multimedya donanımı yalnızca navigasyon özelliğini değil, tüketici kullanımına yönelik çeşitli fonksiyonlar sunmaktadır.
  Navigasyon cihazı tüm Türkiye'yi kapsamamakta, bu durum gerek araç tanıtım broşür ve sair tanıtım dökümanında gerekse, SD Kart Kullanım Klavuzunda açıkça bildirilmektedir.

  Yeni SD kartların ücretli dağıtımı olağan olup, ancak ücreti mukabilinde güncelleme mümkün olmaktadır.

  Saygılarımızla

  Nissan Otomotiv A.Ş
  CVC Bölümü