16 Aralık 2014

Nissan Müşteri İlişkileri ve Servis Hizmet Kusuru.

4 senedir kullandığım Nissan aracımı yaptığım kaza nedeniyle arabayı satın aldığım Bostancıoğlu servisine onarım amacıyla götürdüm işlemlerin biteceği gün hiç kimsenin arayıp sormaması sebebiyle servisi aradım. Sigorta firmasının onayını beklediklerini söylediler sigorta firmasını aradığımda ise işlemler cuma günü bitecekken servisin 2 kere yanlış fatura göndermesi yüzünden işlemin Pazartesi'ye sarktığını öğrendim.

Şikayet için müşteri ilişkilerini aradım 2 saat kimse aramadı tekrar aradığımda ise pişkin pişkin şuanda toplantı olduğunu 1 saat sonra aramamı istediler. Gülümseme hattı dedikleri destek hattı zaten çalışmıyor müşteri ilişkileri ilgilenmiyor kimsenin umurunda değilsiniz.

Berfu 4.099 Okunma

Cevaplar

  • Berfu 17 Aralık 2014

    Kimse benimle görüşmedi ben kendim arayıp sormasam kimsenin ilgileneceğinde yoktu zorla ulaştığım ve sorunumu çözmesi için yardım istediğim müşteri ilişkileri departmanı hiçbirşey yapmadıkları halde olay bittikten sonra tekrar ben ulaştığım zaman anca özür diledi ve zaten problem çözülmüş ne yapabilirizki cevabını verdi teşekkürler Nissan sizede bu yakışırdı tam bir fiyaskosunuz.

  • Nissan Temsilcisi17 Aralık 2014

    Sayın ŞikayetVar. Com Yetkilikeri, Müşterimizle görüşülmüştür. Bilginize, Saygılarımızla, Nissan Otomotiv A.Ş CVC Bölümü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön