Nissan Müşteri Hizmetleri Personeli Çok Kaba!

Hasan K. |

13 mart2013 saat 16. 10 aradığım 021655984** nolu NİSSAN müşteri temsilcisi görevlisi ile yaptığım görüşme de müşteri temsilcisinin bana telefonda nezaket kuralları ile bağdaşmayan konuşması ile karşılaştım bunu bulunduğum şehrimdeki Nissan bayisi ile görüşerek yapılan hakaretin ve konuşma adabının olduğunu belirttim.

Onlarda gerekli merciler ile görüşeceklerini belirttiler ancak ben özellikle Nissan genel merkezinde özellikle müşteri hizmetleri adı altında hizmet vermek olan bir kurumun bünyesinde çalıştırdığı tüm personelin den sorumlu olacağı gibi bu birimlerde hizmet sunmaya çalışan personelin den itina ile bizlere daha kaliteli bir sunum sağlamalarını beklerdim.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Personel Davranış Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Hasan K.
  12 Nisan
  23:07

  iyide dostum azami tamir süresi kaç ay veya kaç gün neden belirtmiyorsunuz .bu ne acizlik bu vurdum duymazlığınız nereye kadar sizi japonlaramı şikayet edeyim ne yapayım.neden net bilgi yok halen azami tamir süresi diyorsunuz iyide bu ne kadar zaman dilimini kapsıyor......

 • 14 Mart
  16:01

  Sayın Şikayetvar.com Yetkilileri,

  Müşterimizin hasarlı aracı için temin aşamasında olduğumuz 2 yedekparça mevcuttur. Bu parçalar temin edildiğinde kendisine yetkili servisimiz tarafından bilgi verilecektir. Müşterimizin temin aşamasını kısaltmamız ile ilgili başvurusu üzerine kendisine yurtdışı temin sürecimizden bahsedilmiştir.

  Araç azami tamir süresi içerisinde tamamlanarak kendisine teslim edilecektir.

  Saygılarımızla,
  CRM Bölümü
  Nissan Otomotiv A.Ş.