Nissan Micra Aracımın İçinin Su İle Dolması!

S.sami Y. |

1973 yılından bu yana çeşitli aracım oldu. Bu güne kadar hiçbir araçta rastlamadığım bir sorunla karşılaştım. İnanın hayretler içinde kaldım. Üzüntüsü ve moral bozukluğu bir yana inanamadım. Aracın her yanını kontrol ettim bir şey bulamadım. Aracımın sağ yanı ön ve arka döşeme 10 cm civarında su içindeydi. Dün geceden beri burada şiddetli yağmur yağdı ve halen yağıyor. Neden su girdiğine bir anlam veremedim. İnanın dediğim gibi onca araç kullanmış bir kişi olarak söylüyorum. Bu beni düşündürdü ve üzdü. Sanırım sizleri de üzecektir. Bu aracı ben severek aldım ve çok seviyorum. Güzel, donanımlı ve küçük olduğu kadar maharetli bir araç. Hala inanmış değilim.

Etiketler :

Kapı/Cam

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • S.sami Y.
  07 Aralık
  02:28

  Bu konu ile ilgili firma yetkilileriniz beni aradılar. Verdikleri cevap klişeleşmiş ve form vevaplardı. Tatmin olmadım. Zaten aracın bakım ve onarımında ilgili servisleriniz de yeterli ve tatmin edici bir tamir yapmadılar. Servisinizle de sorunlarım oldu. Size de telefon da belirtmiştim: Bu aracı satıp kurtulmak istediğimi. Öylede yaptım. Sattım. Üzgünüm ama Nissan ve servisinizin tavır ve ilgisi bende hayal kırıklığı yaşattı. İlerde de böylesi sorun yaşamamam için aracı sattım.
  saygılarımla...

 • S.sami Y.
  22 Ekim
  14:52

  İlginize teşekkür ederim
  Saygılarımla

 • 22 Ekim
  10:20

  Sayın Yavuz,

  Aracınız ile ilgili yaşanan sıkıntıdan üzüntü duyduğumuzu paylaşmak isteriz. Bulunduğunuz ile en yakın yetkili servislerimizden biri ile iletişime geçerek sorunun tespiti ve çözümüne yönelik araştırmanın yapılmasını sağlamanızı rica ederiz.

  Saygılarımızla,
  Nissan Otomotiv A.Ş.

 • 22 Ekim
  10:09

  Sayın Yavuz,


  Başvurunuz için teşekkür ederiz konu incelenip en kısa sürede size geri dönüş yapılacaktır

  Saygılarımızla

  Nissan Otomotiv A.Ş