02 Aralık 2015

Nissan Mağdur Ediyor Ve Önemsemiyor!

Nissan’ dan 21.08.2015' de sıfır araç satın aldım. 1 ay sonra motor arıza ışığı yandı. Aldığım yere götürdüğümde yazılım hatası olduğunu ve düzelttiklerini belirtip aracı teslim ettiler. 20
gün sonra tekrar aynı arıza oldu. Bu kez çekici çağırarak aracı servise çektirdim. Orada motordaki tüm yağın boşaldığını ve motorun artık komple değişmesi gerektiğini söylediler. Aramızda uzlaşarak aracın tamir edilmesini istedim. Aracım yaklaşık 2 aydır serviste ve hala bana teslim edilmedi.
Kendileriyle 30 gün içerisinde teslim edileceğine dair taahhütname imzalamış olmama rağmen sormadıkça tarafıma bilgi dahi verilmiyor. Öğrendim ki aracın motorunun henüz ana firmadan yüklemesi bile yapılmamış.

Nalan 1.811 Okunma

Cevaplar

 • Nalan 14 Aralık 2015

  Firma araci tamir edip teslim etmiyor. Son gelen 3 mail asagidaki gibi. sürekli tarih degistirip erteliyorlar. hiç kimseye bu markayı onermiyorum. Gerekli her yere de sikayetlerimi yapacagim. Sayın nalan ÖZYER Merhaba Nalan Hanım, motor için yurt dışından beklediğimiz yükleme tarihi 23.12.2015 olarak ertelenmiştir. Bu gelişmeden ötürü ikame aracınızın süresini uzattığımızı bildiririz Saygılarımızla, saygılarımızla,

 • Nalan 02 Aralık 2015

  aracımı belirttiginiz tarihte teslim edemediniz.net bir tarih vermenizi rica ediyorum.

 • Nissan Temsilcisi02 Aralık 2015

  Sayın Özyer, Belirtmiş olduğunuz süreç Müşteri ilişkileri departmanımız tarafından takip altındadır. Beklenen parça ulaşana kadar kullanabileceğiniz bir araç tarafınıza sağlanmıştır. Parçanızın en kısa sürede temini konusunda çalışmalarımız devam etmektedir. Anlayışınız için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Nissan Otomotiv A.Ş.

 • Nissan Temsilcisi02 Aralık 2015

  Sayın Özyer, Başvurunuz için teşekkür ederiz en kısa sürede sizinle irtibata geçilecektir Saygılarımızla Nissan Otomotiv A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön