Nissan Koltuk Kılıf Kirliliği!

Şakir A. |

Nissan Qashqai 1.5 tekna dizel 2012 model sahibiyim. Koltuk kılıfları hiçbir zaman temizlenmiyor. Temizlenmesi oldukça zor. Koltuğun kılıfına su damlasa bile kirlenme oluşuyor ve çıkmıyor illa özel temizletmek gerekiyor. Kapıların yanındaki kılıflar bile iz kalıyor çıkarması zor oluyor. Sizin model ve araçlarda koltuk kılıflarının temizlenmesi noktasında özel bir yönteminiz var mı? Bu kılıfların temizlenmesi ne den bu kadar zor?

Etiketler :

Koltuk Döşeme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Şakir A.
  08 Haziran
  12:13

  Yağmur damlasını bile kapılardaki döşemeden temizlenmisine (biz müşterilerinizin memmuniyetini düşünüp) izin vermeyen yüksek kalitede kumaşlar kullandığın için teşekkürler Nissan. Kendimiz temizlemek istediğimiz de kirlerin çıkmayıp tekrar kiri geri kusan yüksek kalitedeki kumaşlar için teşekkürler. Kendi çabalarımızla aracımızın koltuklarını temizletme zahmetiyle bizi uğraştırmayıp yüksek kalitedeki kumaşlarının temizlenmesi için oto kuaförlere yönlendirdiğin için teşekkürler Nissan... .

 • Şakir A.
  25 Ekim
  18:47

  Şu an için döşeme kumaşlarinda sorun yok ancak servis elemanı asla su deydirmememizi ısrarla tekrar etti bu kumaşın cinsi bu su deydiği anda leke kalır dedi peki ben kendimden ve üç çocuğumdan korudum diyelim yağmurdan nasıl koruyacağim kapiyi açtığım anda kapı kolundaki kumasa ve koltuğa gelen yağmur suyunun lekesi nolacak dedim onun için yapacak biseyimiz yok kumaş böyle dedi peki ben en son nereye gideceğim fabrikaya mi dedim evet deliler. sonuç olarak problemim cozulmez ise şikayetim devam edecek.

 • Şakir A.
  25 Ekim
  18:23

  Geri dönüş ve çözüm arayınız için teşekkürler. Bayinız tarafından aracım incelenmiş ve gerekli işlemlerin yapıldığı bilgisi verilmiştir. Inşallah yapılan işlemler mağduriyet giderici olmuştur.

 • 21 Ekim
  15:30

  Sayın Adıgüzel,

  Yaşanmış olduğunuz problem ile ilgili olarak daha önce destek aldığınız yetkili servisimiz bilgilendirilmiştir. Aracınızı inceletmek için en kısa sürede servisimizle iletişime geçmenizi rica ederiz. Müşteri memnuniyeti adına aracınız incelendikten sonra iç bakımı bir defaya mahsus olmak şartıyla tarafımızdan karşılanacaktır.

  Saygılarımızla,

  Nissan Otomotiv A.Ş.

 • 21 Ekim
  15:12

  Sayın Adıgüzel,


  Başvurunuz için teşekkür ederiz konu incelenip en kısa sürede size geri dönüş yapılacaktır

  Saygılarımızla

  Nissan Otomotiv A.Ş