21 Ekim 2015

Nissan Koltuk Kılıf Kirliliği!

Nissan Qashqai 1.5 tekna dizel 2012 model sahibiyim. Koltuk kılıfları hiçbir zaman temizlenmiyor. Temizlenmesi oldukça zor. Koltuğun kılıfına su damlasa bile kirlenme oluşuyor ve çıkmıyor illa özel temizletmek gerekiyor. Kapıların yanındaki kılıflar bile iz kalıyor çıkarması zor oluyor. Sizin model ve araçlarda koltuk kılıflarının temizlenmesi noktasında özel bir yönteminiz var mı? Bu kılıfların temizlenmesi ne den bu kadar zor?

Şakir 1.692 Okunma

Cevaplar

 • Şakir08 Haziran 2016

  Yağmur damlasını bile kapılardaki döşemeden temizlenmisine (biz müşterilerinizin memmuniyetini düşünüp) izin vermeyen yüksek kalitede kumaşlar kullandığın için teşekkürler Nissan. Kendimiz temizlemek istediğimiz de kirlerin çıkmayıp tekrar kiri geri kusan yüksek kalitedeki kumaşlar için teşekkürler. Kendi çabalarımızla aracımızın koltuklarını temizletme zahmetiyle bizi uğraştırmayıp yüksek kalitedeki kumaşlarının temizlenmesi için oto kuaförlere yönlendirdiğin için teşekkürler Nissan... .

 • Şakir25 Ekim 2015

  Şu an için döşeme kumaşlarinda sorun yok ancak servis elemanı asla su deydirmememizi ısrarla tekrar etti bu kumaşın cinsi bu su deydiği anda leke kalır dedi peki ben kendimden ve üç çocuğumdan korudum diyelim yağmurdan nasıl koruyacağim kapiyi açtığım anda kapı kolundaki kumasa ve koltuğa gelen yağmur suyunun lekesi nolacak dedim onun için yapacak biseyimiz yok kumaş böyle dedi peki ben en son nereye gideceğim fabrikaya mi dedim evet deliler. sonuç olarak problemim cozulmez ise şikayetim devam edecek.

 • Şakir25 Ekim 2015

  Geri dönüş ve çözüm arayınız için teşekkürler. Bayinız tarafından aracım incelenmiş ve gerekli işlemlerin yapıldığı bilgisi verilmiştir. Inşallah yapılan işlemler mağduriyet giderici olmuştur.

 • Nissan Temsilcisi21 Ekim 2015

  Sayın Adıgüzel, Yaşanmış olduğunuz problem ile ilgili olarak daha önce destek aldığınız yetkili servisimiz bilgilendirilmiştir. Aracınızı inceletmek için en kısa sürede servisimizle iletişime geçmenizi rica ederiz. Müşteri memnuniyeti adına aracınız incelendikten sonra iç bakımı bir defaya mahsus olmak şartıyla tarafımızdan karşılanacaktır. Saygılarımızla, Nissan Otomotiv A.Ş.

 • Nissan Temsilcisi21 Ekim 2015

  Sayın Adıgüzel, Başvurunuz için teşekkür ederiz konu incelenip en kısa sürede size geri dönüş yapılacaktır Saygılarımızla Nissan Otomotiv A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön