Yücel B. Teşekkür Mesajı

İlginize teşekkürler

Nissan Klima Anahtar Sorunu..

Yücel B. |

Nissan yüzbaşıoğlu 2014 quasqai sıfır km 4 gündür serviste yapım aşamasında arızanın yapıldığını demişlerdi, bayi den çıkıyorum yeniden arıza yapıyor ve bu sorun hala çözülemedi, sıfır km araç alıyoruz, anahtar arızası algılamıyor ve bu hiç adil değil, kısaca aracı aldığımız süreden itibaren servisten çıkamıyoruz.

Etiketler :

Anahtar/Kilit Sistemi Yetkili Servis Tamir Süresi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Yücel B.
  10 Temmuz
  21:45

  İlginize teşekkürler

 • 03 Temmuz
  10:53

  Sayın Büyüktepe ,

  Başvurunuz hakkında Yetkili bayimiz Yüzbaşıoğlu 'nun Servis Müdürü Özcan Bey ile konuyu değerlendirdik . Aracınızın Servisteki sizinle testleri sırasında yaşadığınız arıza görülemediği için teknik çözüm konusu inceleme gerektirdiğinden sizi beklettik . Taktir edersiniz ki problemin çözülebilmesi için önce arızanın oluşması gerekmektedir.

  Ancak sizin deneyiminiz ve yorumlarınız bizim için son derece önemli . Bugün içinde Yetkili, servisimiz gerekli tüm ayar ve kontrol işlemlerini yaparak sistemin 100 % eksik çalışmasını sağlayıp aracınızı teslime hazır hale getirecektir.

  İşlemlerin tamamlanması sonrası bugün Servis Müdürümüz Özcan bey bizzat sizinle iletişime geçerek bilgilendirecektir.

  Anlayışınız için teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla

  Nissan Otomotiv A.Ş.

 • 03 Temmuz
  09:59

  Sayın Büyüktepe,

  Öncelikle paylaşımınız için teşekkür ederiz. Konu Bayimizle iletişime geçilerek detayları öğrenir öğrenmez çözüm önerimiz ile sizinle iletişime geçeceğiz .

  Saygılarımızla


  Nissan Otomotiv A.Ş.