03 Temmuz 2015

Nissan Klima Anahtar Sorunu..

Nissan yüzbaşıoğlu 2014 quasqai sıfır km 4 gündür serviste yapım aşamasında arızanın yapıldığını demişlerdi, bayi den çıkıyorum yeniden arıza yapıyor ve bu sorun hala çözülemedi, sıfır km araç alıyoruz, anahtar arızası algılamıyor ve bu hiç adil değil, kısaca aracı aldığımız süreden itibaren servisten çıkamıyoruz.

Yücel 5.965 Okunma

Cevaplar

  • Yücel'in Teşekkür Mesajı10 Temmuz 2015

    İlginize teşekkürler

  • Nissan Temsilcisi03 Temmuz 2015

    Sayın Büyüktepe , Başvurunuz hakkında Yetkili bayimiz Yüzbaşıoğlu 'nun Servis Müdürü Özcan Bey ile konuyu değerlendirdik . Aracınızın Servisteki sizinle testleri sırasında yaşadığınız arıza görülemediği için teknik çözüm konusu inceleme gerektirdiğinden sizi beklettik . Taktir edersiniz ki problemin çözülebilmesi için önce arızanın oluşması gerekmektedir. Ancak sizin deneyiminiz ve yorumlarınız bizim için son derece önemli . Bugün içinde Yetkili, servisimiz gerekli tüm ayar ve kontrol işlemlerini yaparak sistemin 100 % eksik çalışmasını sağlayıp aracınızı teslime hazır hale getirecektir. İşlemlerin tamamlanması sonrası bugün Servis Müdürümüz Özcan bey bizzat sizinle iletişime geçerek bilgilendirecektir. Anlayışınız için teşekkür ederiz. Saygılarımızla Nissan Otomotiv A.Ş.

  • Nissan Temsilcisi03 Temmuz 2015

    Sayın Büyüktepe, Öncelikle paylaşımınız için teşekkür ederiz. Konu Bayimizle iletişime geçilerek detayları öğrenir öğrenmez çözüm önerimiz ile sizinle iletişime geçeceğiz . Saygılarımızla Nissan Otomotiv A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön