Nissan Kırk Günlük Araç Arızalandı!

Abdulrahim E. |

40 günlük Nissan Qashqai sıfır kendi bayisinden aldığım aracım aküden asit kaçırması sonrası motora giden yağ hortumunu delmiş ve araç arıza yapmıştır, asit sıvısının tüm motora bulaştığı söylenmiş ve parça tamiri önerildi. Şimdi 110 bin lira verdiğim ayıplı olan aracı Nissan tamir edip vermeyi teklif etmekte. Ben haklı olarak araç değişimi talep ettim 1 hafta boyunca biz size döneceğiz denilmesine rağmen dönüş yapılmadı.

En son benim aramalarım sonucunda yeni araç talebimin reddedildiğini öğrendim. Reddedilme sebebini sorduğumda size bunu bilgiyi veremeyiz denildi. Meslek olarak doktorluk yapmaktayım ömür boyunca bir daha Nissan'ın kapısının önünden geçmeyeceğim, yasal süreci de başlatacağım.

Etiketler :

Motor Kontrol Ünitesi Akü

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 14 Mayıs
  17:32

  Sayın ŞikayetVar. Com Yetkilileri,

  Müşterimizin aracında meydana gelen durum ücretsiz olarak giderilecek teslimatı gerçekleştirilmiştir.

  Saygılarımızla,

  Nissan Otomotiv A.Ş
  CVC Bölümü

 • Abdulrahim E.
  27 Nisan
  18:05

  Aracın tamirini kabul ettim ve çıkan masraf toplam 54 bin olarak faturalandı ben şimdi sorarım,110 bin lira verdiğim aracın 20 gün tamirine mi yanayım 54 bin masraf cıktı ki bu firmanın saptadığı ona mı yanayım (yani motora bir şey olup olmadığını asla bilemeyeceğim) , Nissan da neden aracın iadesinin yapılmadığına mı yanayım, bundan sonra kimseye Nissan tavsiye etmiyorum araç ortadan ikiye çatlasa bile aracı tamir edip vereceklerdir emin olun Nissan sadece aracı satana kadar bir firma gibi görünmekte