11 Kasım 2014

Nissan Kampanyadan Yararlandırılmadım.

31 Ekim 2014 Cuma günü Çorlu Nissan Bayiine Nissan Qashqai 1.2 baktım ve test sürüşü yaptım. Aracı beğendim ancak düşünme süresi isteyerek 150 TL kapora bıraktım ancak sözleşme yapmadım. 3 Kasım'da aracı almaya karar verdim krediler onaylandı fakat mesai saatini aştığı için 4 Kasımda bayi ile işlemler yapıldı ve araç için adıma kesilen fatura da 4 Kasım 2014 tarihlidir.

Daha sonra Nissan 2000 TL'lik bedava benzin kampanyası için genel merkezi aradım ve ayrıca bir form gönderdim, her seferinde bana başka bir bahane sunularak isteğim reddedildi. Kampanya 04 kasımda siz işlemleri 3 kasımda başlatmışsınız, yok aracı 31 Ekim'de görmüşsünüz gibi tuhaf bahaneler sunuldu. Gereğinin yapılmasını istiyorum.

Meral 4.594 Okunma

Cevaplar

  • Meral 17 Kasım 2014

    Nissan başlangıçtan beri bana benzer cevaplar veriyor ancak hiçbiri benim sorumu yanıtlamıyor. Aracın fatura kesim ve ruhsat tarihi 04 kasımdır ve aracı 06 kasımda teslim aldım. Bence esas alınması gereken de faturadır. Önceden yapılmış anlaşma diye bir şey kabul etmiyorum. Zaten banka işlemlerimi 03 kasımda başlattım ancak yetişmedi ve 04 kasımda bütün işlemler yapıldı. Firmayı esefle kınıyorum. Aracımdan çok memnunum ancak firmanın tutumu anlışılmaz.

  • Nissan Temsilcisi12 Kasım 2014

    Sayın ŞikayertVar.Com yetkilileri, sözkonusu satış kampanyamızın başlama tarihi 4 kasım itibariyledir. Bu sebeple öncesinde anlaşma ve satışları kapsamadığını belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Nissan Otomotiv A.Ş CVC Bölümü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön