04 Nisan 2015

Nissan Kampanya Yanıltmacası.

Biliyorsunuz Nissan 3+ Kampanyası diye bir şey var 2013'ten beri devam ediyor. İlinizde bulunan bütün servisleri arayın bakalım herhangi birinden bu fiyata servis bakımından yararlanabiliyor musunuz? Efendim aradım gülümseme hattını ismi bende saklı hanım kızımıza hiçbir servis sizin tavsiye niteliğindeki fiyatlarınıza uymuyor en az 100 TL fark var dedim.

2 gündür merkezi arayıp bana dönecek. Sanki White House ile görüşecek. Olmadıysa olmadı diye arayın. Aradım not bıraktım yine dönmediler. Yani Nissan gibi bir firmanın official sitesinden komiklik yapmasına mı gülersiniz servislerin "yok o fiyatlar... TL'den başlayan demelerine mi yoksa; ama KDV hariç o" diyenlere mi?

Serkan 2.301 Okunma

Cevaplar

  • Serkan 14 Haziran 2017

    Bu fiyatlara mümkün ise ıl sınırları içinde bir servis bile gösteremiyorsanız kampanya olarak en saf düşünceyle sadece umut vaat ediyor beklenti yaratıyor ama imkansızı satıyorsunuz demektir.

  • Nissan Temsilcisi07 Nisan 2015

    Sayın ŞikayetVar. Com Yetkilikleri, NOAS olarak, Nissan’ın Türkiye temsilcisi ve ithalatçısıyız. Bakım periyotları, Nissan araçlarının üreticisi tarafından satışa sunulan ülke şartlarına göre belirlenmektedir. Aracınızın ilk günkü performansında olabilmesi için aracınızın bakımını belirtilen aralıklarda ve tavsiye edilen bakım şartlarında yaptırmanızı öneririz. Satın alacağınız parça Nissan orijinal parçası ise, aracınıza en uygun ve kalitede Nissan kalite güvencesinde üretilmiş parçalardır ve yasal garanti süresi içindedir. Parça fiyatlarımız, üretim kalitesine ve pazar şartlarına göre belirlenmekte olup tarafımızdan belirlenen sadece tavsiye edilen satış fiyatıdır. Bayilerimiz markamızı temsil etmekte ve bizim standartlarımızda hizmet vermekle beraber bağımsız kuruluşlardır. Türkiye’de yürürlükte bulunan rekabet mevzuatı ana firmaların yetkili satıcılarının satış fiyatına müdahalesini ağır bir rekabet ihlali olarak düzenlemekte ve yasaklamaktadır. Bu çerçevede, NOAS yetkili satıcılara sadece perakende satış fiyatı hususunda tavsiyede bulunmaktadır. Satıcılarımızın satış fiyatına müdahale hakkımız ve yetkimiz bulunmamaktadır. NOAS’ın fiyat konusunda yetkili satıcılara ve servislere herhangi bir müdahalesi ve yönlendirmesi bulunmamaktadır. Saygılarımızla, Nissan Otomotiv A.Ş CVC BÖLÜMÜ

  • Serkan 06 Nisan 2015

    Herhangi bir dönüş olmamıştır. Bugün de arayan soran olmazsa Nissan Global'e yazacağım. Menfii de olsa bir bildirimde bulunulmasını beklerdim.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön