31 Ağustos 2015

Nissan Kalite ve İşçilik Sorunu!

2014 model otomatik şanzıman dizel Qashqai araç sahibiyim. Aracı aldığım günden itibaren, frene basıp durdurduğum zaman veya ayağımı frenden kaldırıp harekete geçirirken her zaman bir gıcırtı ve çatırtı sesi geliyor. İnternet üzerinde çeşitli Qashqai ve X-trail sahipleriyle görüşmelerim sonucunda, diğer otomatik şanzımanlı 2014-2015 model Qashqai ve X-trail modellerinin sıfır ve kilometre yapmış araçlarında da aynı sesin mevcut olduğunu öğrendim.

Yaptığım araştırmalar sonucu, diğer marka aynı segment otomatik şanzımanlı araçlarda bu tür seslerin olmadığını öğrendim. Kesinlikle ciddi işçilik ve kalite sorunlu bir araç.

Ahmet 9.216 Okunma

Cevaplar

  • Ahmet08 Kasım 2015

    Aracı konu ile ilgili servise götürdüm. Servisin cevabı aynen şöyle. Nissan'ın kullandığı balata kalitesi düşük olduğu için balatayı değiştirsek de bu sesin kesilmesi mümkün değildir. Cevabı veren servis İstanbul Elmas. Yorumsuzdur.

  • Nissan Temsilcisi31 Ağustos 2015

    Sayın S., Belirtmiş olduğunuz irtibat numarasından sizlere ulaşamamaktayız. 0 216 651 84 20 numaralı Gülümseme hattımızdan bizlere ulaşmanız halinde yaşamış olduğunuz probleme istinaden sizlerle görüşmek isteriz. Saygılarımızla, Nissan Otototiv A.Ş.

  • Nissan Temsilcisi31 Ağustos 2015

    Sayın Sağır Başvurunuz için teşekkür ederiz . Konu incelenerek size bilgi verilecektir. Anlayışınız için teşekkürler . Saygılarımızla Nissan otomotiv A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön