Nissan Kalite ve İşçilik Sorunu!

Ahmet S. |

2014 model otomatik şanzıman dizel Qashqai araç sahibiyim. Aracı aldığım günden itibaren, frene basıp durdurduğum zaman veya ayağımı frenden kaldırıp harekete geçirirken her zaman bir gıcırtı ve çatırtı sesi geliyor. İnternet üzerinde çeşitli Qashqai ve X-trail sahipleriyle görüşmelerim sonucunda, diğer otomatik şanzımanlı 2014-2015 model Qashqai ve X-trail modellerinin sıfır ve kilometre yapmış araçlarında da aynı sesin mevcut olduğunu öğrendim.

Yaptığım araştırmalar sonucu, diğer marka aynı segment otomatik şanzımanlı araçlarda bu tür seslerin olmadığını öğrendim. Kesinlikle ciddi işçilik ve kalite sorunlu bir araç.

Etiketler :

Şanzıman Fren

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ahmet S.
  08 Kasım
  11:59

  Aracı konu ile ilgili servise götürdüm. Servisin cevabı aynen şöyle. Nissan'ın kullandığı balata kalitesi düşük olduğu için balatayı değiştirsek de bu sesin kesilmesi mümkün değildir. Cevabı veren servis İstanbul Elmas. Yorumsuzdur.

 • 31 Ağustos
  17:40

  Sayın S.,


  Belirtmiş olduğunuz irtibat numarasından sizlere ulaşamamaktayız. 0 216 651 84 20 numaralı Gülümseme hattımızdan bizlere ulaşmanız halinde yaşamış olduğunuz probleme istinaden sizlerle görüşmek isteriz.

  Saygılarımızla,

  Nissan Otototiv A.Ş.

 • 31 Ağustos
  15:48

  Sayın Sağır

  Başvurunuz için teşekkür ederiz . Konu incelenerek size bilgi verilecektir. Anlayışınız için teşekkürler .

  Saygılarımızla

  Nissan otomotiv A.Ş.