12 Kasım 2013

Nissan Juke Sıfır Aracımın Aküsü Sorunlu!

Eylül ayında almış olduğumuz sıfır Juke model aracımızın aküsü 2 defa yolda 1 defa da servis de ustaların huzurunda boşalmıştır. Yol yardımdan gelen A*** usta bu akünün ışığı yeşil yansa da bu aküde sıkıntı var dedi. Akü sürekli şarj ediliyor fakat hep şarj tutmuyor. Ben kendimde araç sektöründe olduğumdan bu araç Showroom'da akü bakımı düzgün yapılmadığı için şarj tutmamakta bu bir gerçek.

İstanbul şikayet hattındaki arkadaşlar ise çok kaba bir şekilde cevap vermeleri ve sorunu çözmede sıfır yardım kalitesiyle kalitelerini göstermiş oldu. Bu piyasada tutunmak istenen ve yükselme vadeden bir markadan böyle bir kusur hiç güzel birşey değil. Sıfır aldığım bir araç da 2 defa yolda kalmak üzücü.

Zeki 1.056 Okunma

Cevaplar

  • Zeki 16 Kasım 2013

    Hala dönüş yapılmadı.

  • Zeki 13 Kasım 2013

    Ruhsat sahibi Cem ASLAN araç alımı Mecsan Yol yardımından gelen servis Baykoçlar ANKARA 2 defa yol yardımı 1 defa da servis içinde akü boşalması.

  • Nissan Temsilcisi13 Kasım 2013

    Sayın ŞikayetVar.Com Yetkilileri, Sistemimizde başvuru sahibine ait bir kayıt bulunmamaktadır. Ruhsat sahibi ve bayi isminin paylaşılması halinde konunun araştırılacağını belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Nissan Otomotiv A.Ş CRM Bölümü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön