Nissan Juke Aracım Yakıt Göstergesi Hatalı.

Ömer Bülent Y. |

2013 Aralık ayından beri aracımızda arızalı olan gösterge tablosu servis tarafından belirlendi. Yakıt hatalı gösteriyordu ve direksiyondaki tuşlardan kontrol yapılamıyor. 3 defa yeni parça geldi her gelen parçada İstanbul tarafından hatalı gönderildiği belirtilerek takıldı ve sökülüp yeni sipariş şeklinde biz size döneceğiz denilerek ileri bir tarihe gün verildi. Şimdi sormak istediğim Nissan firması 1 yıldır bir hatayı düzeltebilecek kalifiye bir personeli yok mu. Mutluluk hattı denilen kısımla defalarca görüşüldü G*** muhatap bulunmuyor. Paramızı verip 0 olarak aldığımız araçta böyle sorun olur mu?Aracı artık hatalı olarak alınıp yenisini talep ediyorum.

Etiketler :

Görüntü/Bilgi Sistemi Yetkili Servis Hizmet Kusuru

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ömer Bülent Y.
  06 Ocak
  17:08

  14 Aralık 2013 yılında açılan iş emri 03 Ocak 2015 (tarihler doğru belirtilmiştir. tam 13 ay geçti) tarihinde kapatılmış olup bu kadar süre içerisinde aracımın arızalı parçası getirilip değiştirilmiş ve sorun halledilmiştir. Nissan araç almayı düşünen kişiler için olabilecek bir sorunda tutumları açısından iyi bir örnek olduğumu düşünüyorum. Bir parça için tam 13 ay bekledim. Teşekkürler Nissan cvc bölümü.

 • Ömer Bülent Y.
  10 Aralık
  10:58

  tarih 10.12.2014 olmuş.2013 ARALIK ayından beri parça bekliyoruz.büyük nİSSAN YETKİLİLERİ allah sizlerin eline düşürmesin.bir daha tövbe.

 • Ömer Bülent Y.
  27 Kasım
  08:58

  Sayın Nissan Otomotiv A.Ş.
  CVC Bölümü

  Benim sizden talebim parça değil aracın yenisini istiyorum bana artık parça bekleniyor demeyin mahkeme kararını beklemeden artık 1 yıldır rezil ettiğiniz müşterinizin işlemini sonuçlandırmanızı
  rica ediyorum.

 • Ömer Bülent Y.
  21 Kasım
  09:34

  21.11.2014 tarihi olmuş halen parça bölümünce takip ediliyor.(365 GÜNDÜR TAKİPTESİNİZ) Sayın yetkili ya da müdür diye dolaşan kişi firmanın ortasında iş yapıyorum diye dolaşıyorsunuzdur şimdi diyecek laf bulamıyorum. yazıklar olsun.

 • Ömer Bülent Y.
  12 Kasım
  11:55

  Sayın yetkili,

  Ben bu bu parçayı beklemeye başlayalı 1 (BİR) yıl oldu.bu mu sizin hizmet anlayışınız.

 • 12 Kasım
  11:38

  Sayın ŞikayetVar. Com

  Müşterimizin beklediği parça bölümümüzce takip edilmekte olup, kendisine gerekli bilgi verilecektir.

  Saygılarımızla,

  Nissan Otomotiv A.Ş
  CVC Bölümü