11 Kasım 2014

Nissan Juke Aracım Yakıt Göstergesi Hatalı.

2013 Aralık ayından beri aracımızda arızalı olan gösterge tablosu servis tarafından belirlendi. Yakıt hatalı gösteriyordu ve direksiyondaki tuşlardan kontrol yapılamıyor. 3 defa yeni parça geldi her gelen parçada İstanbul tarafından hatalı gönderildiği belirtilerek takıldı ve sökülüp yeni sipariş şeklinde biz size döneceğiz denilerek ileri bir tarihe gün verildi. Şimdi sormak istediğim Nissan firması 1 yıldır bir hatayı düzeltebilecek kalifiye bir personeli yok mu. Mutluluk hattı denilen kısımla defalarca görüşüldü G*** muhatap bulunmuyor. Paramızı verip 0 olarak aldığımız araçta böyle sorun olur mu?Aracı artık hatalı olarak alınıp yenisini talep ediyorum.

Ömer 3.769 Okunma

Cevaplar

 • Ömer 06 Ocak 2015

  14 Aralık 2013 yılında açılan iş emri 03 Ocak 2015 (tarihler doğru belirtilmiştir. tam 13 ay geçti) tarihinde kapatılmış olup bu kadar süre içerisinde aracımın arızalı parçası getirilip değiştirilmiş ve sorun halledilmiştir. Nissan araç almayı düşünen kişiler için olabilecek bir sorunda tutumları açısından iyi bir örnek olduğumu düşünüyorum. Bir parça için tam 13 ay bekledim. Teşekkürler Nissan cvc bölümü.

 • Ömer 10 Aralık 2014

  tarih 10.12.2014 olmuş.2013 ARALIK ayından beri parça bekliyoruz.büyük nİSSAN YETKİLİLERİ allah sizlerin eline düşürmesin.bir daha tövbe.

 • Ömer 27 Kasım 2014

  Sayın Nissan Otomotiv A.Ş. CVC Bölümü Benim sizden talebim parça değil aracın yenisini istiyorum bana artık parça bekleniyor demeyin mahkeme kararını beklemeden artık 1 yıldır rezil ettiğiniz müşterinizin işlemini sonuçlandırmanızı rica ediyorum.

 • Ömer 21 Kasım 2014

  21.11.2014 tarihi olmuş halen parça bölümünce takip ediliyor.(365 GÜNDÜR TAKİPTESİNİZ) Sayın yetkili ya da müdür diye dolaşan kişi firmanın ortasında iş yapıyorum diye dolaşıyorsunuzdur şimdi diyecek laf bulamıyorum. yazıklar olsun.

 • Ömer 12 Kasım 2014

  Sayın yetkili, Ben bu bu parçayı beklemeye başlayalı 1 (BİR) yıl oldu.bu mu sizin hizmet anlayışınız.

 • Nissan Temsilcisi12 Kasım 2014

  Sayın ŞikayetVar. Com Müşterimizin beklediği parça bölümümüzce takip edilmekte olup, kendisine gerekli bilgi verilecektir. Saygılarımızla, Nissan Otomotiv A.Ş CVC Bölümü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön