17 Ekim 2016

Nissan İnternet Sitesinde Sunulan Fiyatı Gerçek Dışı.

Nissan internet sitesine giriş yaptığımda karşıma fırsat otomobilleri seçeneği çıktı. Beğendiğim aracı fiyatına göre seçtim (Qashqai 1,5 tekna safir mavi, iyi ki fotoğraf çekmişim. Fiyat listesini ekte sunuyorum. Yaklaşık 1 saat sonra Nissan'dan bir hanım efendi aradı. Öncelikle bana en yakın bayiyi bildirdi ve daha sonra fiyatının 89.816 TL olduğunu internet sitesinde bir yanlışlık olduğunu bildirdi.

İtiraz ettim daha sonra geri dönelim dediler. Yine yaklaşık bir saat sonra tarafıma geri dönüp fiyatın yanlış yazıldığını ve 89.816 TL üzerinde işlem yapılacağını belirtti. Bu aracın normal liste fiyatı zaten 93 bin TL, yani bayi bile o indirimi yapıyor. Nissan 'ın internet sitesindeki indirimin çok anlamı yok. Konu hakkında Nissan'dan şikayetçiyim.

Hakan 3.084 Okunma

Cevaplar

 • Hakan 21 Ekim 2016

  Nissan şikayeti cevapladı gibi yapıyor ama Tarafıma geri dönüş yapmadı. Şikayetimi yineliyorum. Nissan internet sitesine giriş yaptığımda karşıma fırsat otomobilleri seçeneği çıktı. Beğendiğim aracı fiyatına göre seçtim (Qashqai 1,5 tekna safir mavi, iyi ki fotoğraf çekmişim. Fiyat listesini ekte sunuyorum. Yaklaşık 1 saat sonra Nissan'dan bir hanım efendi aradı. Öncelikle bana en yakın bayiyi bildirdi ve daha sonra fiyatının 89.816 TL olduğunu internet sitesinde bir yanlışlık olduğunu bildirdi. İtiraz ettim daha sonra geri dönelim dediler. Yine yaklaşık bir saat sonra tarafıma geri dönüp fiyatın yanlış yazıldığını ve 89.816 TL üzerinde işlem yapılacağını belirtti. Bu aracın normal liste fiyatı zaten 93 bin TL, yani bayi bile o indirimi yapıyor. Nissan 'ın internet sitesindeki indirimin çok anlamı yok. Konu hakkında Nissan'dan şikayetçiyim.

 • Hakan 21 Ekim 2016

  Öncelikle tarafıma böyle bir bilgi verilmemiştir. Kurumsal Şirkete uygun davranış göremiyorum. Kendi belirttiğiniz satış tutarına uygun Fiyat standartınıza dahi uyamıyorsunuz. Sistem güncellemesi esnasında internet sitenize gireceğimin tutması gibi basit gerekçeler kalitenizi ortaya koymaktadır. Saygılarımla.

 • Nissan Temsilcisi21 Ekim 2016

  Sayın U.; Sistem güncellemesi esnasında gerçekleştirmiş olduğunuz sayfa ziyareti sonrası güncel araç fiyat bilgileri ile ilgili gerekli açıklama ilgili birimimiz tarafından sizlerle iletişime geçilerek aktarılmıştır. Anlayışınız için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Nissan Otomotiv AŞ.

 • Hakan 19 Ekim 2016

  Tarafıma dönüş yapılmamıştır.

 • Nissan Temsilcisi17 Ekim 2016

  Sayın U. , Başvurunuz ile ilgili konu araştırılarak tarafınıza en kısa sürede bilgi verilecektir. Saygılarımızla, Nissan Otomotiv A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön