16 Nisan 2014

Nissan Haksız Navigasyon Ücreti Talep Ediyor.

2013 Temmuz’da Nissan marka aracı Diyarbakır Nissan bayisinden sıfır aldım. Aracımı aldığım zaman bayi ve Nissan müşteri hizmetleri defalarca Navigasyon konusunda görüştüm ve nihayet 2014 Mart ayında yeni Navigasyon kartlarının geldiğini müşteri hizmetlerinden öğrendim. 350 TL olduğu bilgisi tarafıma verildiğinde aracımı sıfır aldığımı ve sorunun aracı aldığım günden beri var olduğunu belirtim en son görüştüğüm Nissan Müşteri Hizmetleri yetkilisi gayet umursamaz bir tavırla sergileyerek benimle ilgilenmedi.

Navigasyon kartının tarafıma ücretsiz olarak verilmesi ve verilmediği takdirde yasal yollara başvuracağımın bilinmesini istiyor yetkililerden cevap bekliyorum.

M.salih 921 Okunma

Cevaplar

  • Nissan Temsilcisi02 Mayıs 2014

    Sayın ŞikayetVar. Com Yetkilikleri, Bildiğiniz gibi, aracınızın navigasyon sisteminde online güncelleme, adres ekleme v.b seçenekler mevcut olmayıp, haritanın güncellenmesi ancak aracınızdaki SD kartın değişimi ile mümkün olmaktadır. Navigasyon yazılımının temini sürecinde bazı gecikmeler yaşanmış ve müşterilerimize bu süreçte yeni sd kartın ücretsiz olacağına dair bir taahhütte bulunulmamıştır. Nitekim bu konu, temin sürecindeki gecikmeler de gözetilerek bir kâr amacı gözetilmeksizin ele alınmıştır. Bayimizden aldığınız bilgi doğrudur. Konuyu anlayışla karşılayacağınızı umar esenlikler dileriz. Saygılarımıla, Nissan Otomotiv A.Ş CVC Bölümü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön