Burak S. Teşekkür Mesajı

İlginiz için teşekkür ederim

Nissan Garantili ve Garantisiz Araçlar Arasında Servis Ücreti Farkı!

Burak S. |

2012 yılında Nissan marka araç satın aldım. 2 kez Mecsan servisinde bakımını yaptırdım. Bu yıl garantisi doldu. Tekrar bakım yaptırmak için randevu aldım. Servis ücretini sordum, garantinin devam edip etmediğini sordular, garantinin bittiğini söyledim. 300 TL civarında dediler. Garanti devam etseydi ne kadardı diye sordum yaklaşık 2 katı dediler. Burada merak ettiğim bir şey var. Garanti dahilinde bakım yaparken neyi fazladan yapıyorsunuz da fiyat bu kadar artıyor? Aynı filtreyi 2 katına mı satıyorsunuz? Aynı işçiliğe 2 kat fiyat mı çekiyorsunuz? Garanti devam etsin diye servis bakımı olması zorunluluğunu neden fırsata çevirip insanları mağdur ediyorsunuz.

Etiketler :

Yetkili Servis Ücretlendirme Garanti Kapsam

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Burak S.
  29 Ağustos
  16:16

  İlginiz için teşekkür ederim

 • Burak S.
  10 Temmuz
  15:14

  Ancak yetkili servisiniz bu ayrintidan hiç söz etmiyor. hiç bir secenekten bahsedilmiyor. Yarin faturami aldigimda buradan farklari sizlerle paylasicagim.

 • 10 Temmuz
  14:38

  Sayın Selamlar,

  Garanti kapsamındaki araçlarda orijinal yedek parçalarımızla hizmet sağlamaktayız. Araç garanti süresi dolduktan sonra bakımlarda müşterilerimizin avantajı gözetilerek tercihe göre onaylı parçalar ile işlem yapılabilir.Bilmenizi isteriz ki onaylı parçalarda orijinal parçalar gibi firma garantimiz altındadır.

  Fiyat farklılıkları bu durumdan kaynaklanıyor olup tercih etmeniz halinde yetkili servislerimiz orijinal parça ya da onaylı parçalar ile bakım işlemini gerçekleştirecektir.

  Saygılarımızla

  Nissan Otomotiv A.Ş.