Nissan Garantili Araçta Bakım Ücreti!

Özgür A. |

2013 model Nissan Qashqai aracıma bakım için almış olduğum fiyat oldukça yüksek 650 TL iskontolu fiyatı ama Nissan 3 yaş üstü araçlar için bakım kampanyası yapıyor yarı fiyatına, çünkü garanti kapsamından çıkmış araçlar için bizler de garanti kapsamında olduğu için mecburen bu fiyatlara bakımlarımızı yaptırmak zorundayız. Nissan da bunu fırsata çeviriyor bizim araçlarımıza farklı malzememi kullanıyor sanki fiyat farkı oluşuyor! İki katı ben piyasada 200 - 250 TL'ye yaptırabileceğim bakımı nissanda 650 TL'ye yaptırmak zorunda kalıyorum!

Etiketler :

Yetkili Servis Ücretlendirme Garanti Kapsam

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 30 Nisan
  10:25

  Değerli Müşterimiz,

  Aracınızın ilk günkü performansında olabilmesi için aracınızın bakımını belirtilen aralıklarda ve tavsiye edilen bakım şartlarında yaptırmanızı öneririz.

  Satın alacağınız parça Nissan orijinal parçası ise, aracınıza en uygun ve kalitede Nissan kalite güvencesinde üretilmiş parçalardır ve yasal garanti süresi içindedir. Parça fiyatlarımız, üretim kalitesine ve pazar şartlarına göre belirlenmekte olup tarafımızdan belirlenen sadece tavsiye edilen satış fiyatıdır.

  Saygılarımızla,

  Nissan Otomotiv A.Ş

 • Özgür A.
  17 Nisan
  08:31

  Bakımı yapacak servis ücretlerndirmeyi Nissan belirliyor diyor nissana sordum fiyat tarifelerine bizim müdahale yetkimiz yok diyor kim doğru kim yalan söylüyor anlayamadım