Nissan Garantili Aracımın Navigasyon Güncellemesine Ücret İstiyor.

Beytul A. |

Her Nissan Quasqai sahibinin yapmış olduğu şikayetin aynısı yani navigasyon güncellemesi sorununu bende yaşıyorum. Aracımı satın aldığımda navigasyonlu diyerek satıldı. Diğer modellere göre farklı fiyat ödedik. Aracı aldığımız bayi güncellemenin hemen yapılacağını söylediler.

Aracın garantisi bitmedi hale devam ediyor üzerinde takılı olan kart değişeceğini bununda bedeli 350 TL karşılığında alınabileceği bu ne demek oluyor. Ben bir türlü anlamadım. Madem garanti devam ediyor garanti kapsamında değiştirmen gerekmez mi?

Etiketler :

Görüntü/Bilgi Sistemi Yetkili Servis Ücretlendirme Garanti Kapsam

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 02 Mayıs
  15:43

  Sayın ŞikayetVar. Com Yetkilikleri,

  Bildiğiniz gibi, aracınızın navigasyon sisteminde online güncelleme, adres ekleme v.b seçenekler mevcut olmayıp, haritanın güncellenmesi ancak aracınızdaki SD kartın değişimi ile mümkün olmaktadır.

  Navigasyon yazılımının temini sürecinde bazı gecikmeler yaşanmış ve müşterilerimize bu süreçte yeni sd kartın ücretsiz olacağına dair bir taahhütte bulunulmamıştır.

  Nitekim bu konu, temin sürecindeki gecikmeler de gözetilerek bir kâr amacı gözetilmeksizin ele alınmıştır. Bayimizden aldığınız bilgi doğrudur.
  Konuyu anlayışla karşılayacağınızı umar esenlikler dileriz.

  Saygılarımıla,

  Nissan Otomotiv A.Ş
  CVC Bölümü