28 Nisan 2014

Nissan Garantili Aracımın Navigasyon Güncellemesine Ücret İstiyor.

Her Nissan Quasqai sahibinin yapmış olduğu şikayetin aynısı yani navigasyon güncellemesi sorununu bende yaşıyorum. Aracımı satın aldığımda navigasyonlu diyerek satıldı. Diğer modellere göre farklı fiyat ödedik. Aracı aldığımız bayi güncellemenin hemen yapılacağını söylediler.

Aracın garantisi bitmedi hale devam ediyor üzerinde takılı olan kart değişeceğini bununda bedeli 350 TL karşılığında alınabileceği bu ne demek oluyor. Ben bir türlü anlamadım. Madem garanti devam ediyor garanti kapsamında değiştirmen gerekmez mi?

Beytul 1.399 Okunma

Cevaplar

  • Nissan Temsilcisi02 Mayıs 2014

    Sayın ŞikayetVar. Com Yetkilikleri, Bildiğiniz gibi, aracınızın navigasyon sisteminde online güncelleme, adres ekleme v.b seçenekler mevcut olmayıp, haritanın güncellenmesi ancak aracınızdaki SD kartın değişimi ile mümkün olmaktadır. Navigasyon yazılımının temini sürecinde bazı gecikmeler yaşanmış ve müşterilerimize bu süreçte yeni sd kartın ücretsiz olacağına dair bir taahhütte bulunulmamıştır. Nitekim bu konu, temin sürecindeki gecikmeler de gözetilerek bir kâr amacı gözetilmeksizin ele alınmıştır. Bayimizden aldığınız bilgi doğrudur. Konuyu anlayışla karşılayacağınızı umar esenlikler dileriz. Saygılarımıla, Nissan Otomotiv A.Ş CVC Bölümü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön