29 Eylül 2014

Nissan Garanti Kapsamına Girmeyen Parça!

2011 model Qashqai+2 aracımı yaklaşık 2 ay önce periyodik bakım için Diyarbakır yetkili servisine götürdüm ayrıca araçla ilgili şikayetimi ilettim.Servis ustası sol ön amortisörün değişmesi gerektiğini garanti kapsamında işlem yapılacağını belirtti.10 gün sonra servis görevlileri, genel merkezin garanti kapsamında değişime red verdiğini,ancak benim merkezle iletişime geçebileceğimi söylediler. Günlerce aramama rağmen ilgisiz bilgisiz Nissan Türkiye görevlileri yaklaşık 1 ay sonra soruma cevap verme zahmetinde bulundular ancak aracımda ki sese çözüm bulmayıp yapılabilecek birşeyin olmadığını söylediler.

Mesut 4.369 Okunma

Cevaplar

  • Mesut 12 Kasım 2014

    Amortisörün garanti kapsamında değişim yapılıp yapılmayacağını bilmeyen bir servis ustasına sahip ilgisiz ve bilgisiz bir nissan yönetimi olarak müşteriye ne kadar kıymet verdiğinizi tekrar gösterdiniz.Aracımın ön aksamından gelen sesi beni dinlemeye mahkum eden sizleri kınıyorum

  • Nissan Temsilcisi12 Kasım 2014

    Sayın ŞikayetVar. Com yetkilileri, müşterimizin aracında gerçekleşmesi gereken amaortisör değişim sebebi ürün kaynklı arıza olarak değerlendirilmemektedir. Bu sebeple ücretsiz parça değişimi yapılamayacağını belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Nissan Otomotiv A.Ş CVC Bölümü.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön