10 Temmuz 2015

Nissan Frenlerde Ses Var Garantisi Yok Diyorlar Araç 2014 17000 Km'de.

Aracın frenlerinde balata dışında çat çat diye olumsuz bir ses geliyor garantisi bitince hallederiz dediler ne demek istediler anlayamadım. Bence aracın elektronik el fren tertibatından geldiğini benim eski ustam söyledi ama Nissan spor tur dalga geçer gibi garantisi bitince bakarız dedi.

Ercan 1.943 Okunma

Cevaplar

  • Nissan Temsilcisi10 Temmuz 2015

    Sayın Uzun, Aracınızdaki sesin, kaynağının belirlenmesi ve yapılacak işleme karar verilmesi için yetkili servislerimizin tespitlerine ihtiyaç duymaktayız. Bahse konu geçen servisimiz araç servise girmeden problemin kesin tespiti ve uygulanacak işlemin garanti içi ya da dışı olacağına tam olarak karar veremeyeceği bilgisini iletmiştir. Kendilerinden destek almak isterseniz severek sizlere yardımcı olacaklar. Talep etmiş olduğunuz bir yetkili servisimizden randevu alarak aracınızı inceletmeniz sonrasında yapılması gerekli işlem bilgisi paylaşılacaktır. Saygılarımızla.. Nissan Otomotiv A.Ş.

  • Nissan Temsilcisi10 Temmuz 2015

    Sayın Uzun, Paylaşımınız için teşekkür ederiz. Konu incelenerek en kısa sürede size geri dönüş yapılacaktır . Anlayışınız için teşekkür ederiz. Saygılarımızla.. Nissan Otomotiv A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön