22 Ocak 2016

Nissan Fren Tutmuyor!

2015 Nissan Qashqai Tekna aracım var. Arabanın kontağını kapatınca el freni otomatik olarak devreye giriyor. Arabayı park ettim. El freni tutmadığından kayarak başka araca vurarak durdu. Nissan Bostancıoğlu'na el frenin kontrol ettirmeye götürdüğümde hiçbir sorun olmadığını söylediler.

Arka tamponda hasar oluştu 400 TL fiyat verdiler. Bunun için ücret talep etmemelerinin çünkü benden kaynaklanan bir kusur olmadığını söylediğimde garanti bunu karşılamıyor dediler. Nissan'ın kusurundan dolayı hem 400 TL masraf çıktı hem de trafik sigorta indirimim yandı.

Sezgin 2.066 Okunma

Cevaplar

  • Sezgin 25 Ocak 2016

    Yetkili servisiniz inceleme sonucunda herhangi bir sorun olmadığını söyledi. Ancak el freni devreye girmediği için kaza yaptım. Kaza tespit tutanağı mevcut isterseniz buradan yayınlıyabilirim. Ayrıca tampon için dış etken yazmışsınız. Sattığınız arabada sıkıntı çıktığı için tampon bölgesinde sorun oldu.

  • Nissan Temsilcisi25 Ocak 2016

    Sayın Erdoğan, Yetkili servisimiz tarafından yapılan kontrollerde aracınızda herhangi bir probleme rastlanmamıştır. Tampon ile ilgili belirtmiş olduğunuz durum dış etken kaynaklı olduğu tespit edildiği taktirde işlem ücretli olarak gerçekleşir. Aracınızda meydana gelecek ayrıca bir sorun olduğunda yetkili servislerimizden destek alabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Nissan Otomotiv Aş.

  • Nissan Temsilcisi22 Ocak 2016

    Sayın E , Başvurunuz için teşekkür ederiz en kısa sürede sizinle irtibata geçilecektir Saygılarımızla Nissan Otomotiv AŞ

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön