02 Ocak 2016

Nissan Bitmek Bilmeyen Sorunlar!

Sorun yaşamamak adına sıfır olarak aldığım Nissan Juke Skypack paket aracımı servisten çıkaramıyorum. Gerek sunroof bölgesi sesleri, gerek ön göğüs bölgesinden gelen sesler gerekse yazılım sorunları nedeniyle arabadan soğudum. 20 bin km.'deki aracımın abartısız 10 bin km. servise gide gele yaptım.

Bir tarafını yapıyorlar diğer tarafı bozuluyor. Emin olun 200 bin km.'deki eski aracımda bile böyle sesler yoktu. Servis formlarından klasör yaptım. Severek aldığım arabamdan artık nefret ettim kullanmak istemiyorum. Başka çarem kalmadı bu ayıplı malı Tüketici Mahkemesi marifeti ile iade edeceğim. Bir klasör dolusu servis formlarını sunduğumda çok uzun süreceğini sanmıyorum. Aldığıma pişman oldum...

İsa 2.598 Okunma

Cevaplar

 • İsa 08 Ocak 2016

  Herhangi bir sorun yok demelerine rağmen aracım serviste 3 gün kaldı, yapıldı diyerek teslim ettiler, 15 dek sonra aynı problemlerden tekrar servise dönmek zorunda kaldım. 3. Günün sonunda da değişen bir şey yoktu. Sorunlarım devam etmektedir, bundan sonraki mahkeme sürecini de paylaşacağım.

 • İsa 05 Ocak 2016

  Aracın sunroof u serviste yaptıkları bir kaza nedeni ile değiştirilmiştir. Oraya buraya sünger tıkıştırmakla çözüm sağlanmıyor. Aracın sunroof bölgesi, ön göğüs bölgesinden gelen sesler ve yazılım sorunları devam etmektedir, çözüm sunulan herhangi bir durum söz konusu değildir.

 • Nissan Temsilcisi05 Ocak 2016

  Sayın Demir, Yetkili servisimizden almış olduğumuz bilgi aracınızın sunroof'un değiştirilerek sorunun giderildiği ancak torpidodan ses geliyor bildiriminize istinaden herhangi bir soruna rastlanmadığı aktarılmıştır. Ayrıca bir probleminiz mevcut ise incelenmesi için bir yetkili servisimiz ile iletişime geçmenizi rica ederiz. Saygılarımızla, Nissan Otomotiv AŞ.

 • Nissan Temsilcisi04 Ocak 2016

  Sayın D. , Başvurunuz için teşekkür ederiz en kısa sürede sizinle irtibata geçilecektir Saygılarımızla Nissan Otomotiv A.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön