Nurullah K. Teşekkür Mesajı

7 Kasım tarihinde ilgili parçayı garantiden değiştirdim. Biraz geç olsa da mağduriyetimin giderilmesinden dolayı teşekkür ediyorum.

Nissan Ayıplı Mal!

Nurullah K. |

24 Ağustos tarihinde (Pazartesi) Nissan Erzurum yetkili bayiinden, 2015 model araç aldım. Saat 16:30 da aracı teslim aldım. Yollar bu sıralar terör belasından dolayı güvenli değil. Kars üzeri Ardahan'a gittim (300 km). 25 Ağst Salı günü Erz. Oltu ilçesi üzerinden (250 km) annemi hastaneye getirdim. Aracın vites kutusunun yanında deri aksamlar da, klima altı kısmında tırnak genişliğinde (1 cm boyutunda) 2 adet çizik tespit ettim. 26 Ağustos tarihinde saat 16 civarında servise giderek durumu bildirim. Aracın km'si 600 km idi. Defoların fotoğrafını çektiler ve garanti için Nissan'a bildirdiler. Nissan hata görülebilir diye garantiyi ret etti. Oysa klimanın altında ve arkada Ne yapmalıyım? Yardım!

Etiketler :

Garanti Kapsam

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Nurullah K.
  09 Kasım
  14:22

  7 Kasım tarihinde ilgili parçayı garantiden değiştirdim. Biraz geç olsa da mağduriyetimin giderilmesinden dolayı teşekkür ediyorum.

 • 15 Eylül
  17:54

  Sayın Karaca,

  Müşteri memnuniyeti adına parça değişimini ücretsiz olarak gerçekleştirmeye hazırız. Bilgi aktarmak için ilgili irtibat numarasından sizlere ulaşamamaktayız. Lütfen 0216 651 84 20 no'lu hattımızdan bizlerle iletişime geçiniz.

  Saygılarımızla,
  Nissan Otomotiv A.Ş.

 • 14 Eylül
  09:46

  Sayın Karaca,

  Başvurunuz için teşekkür ederiz . Konu incelenerek size bilgi verilecektir. Anlayışınız için teşekkürler .

  Saygılarımızla

  Nissan otomotiv A.Ş.