Nissan ATM Çorlu Satış Danışmanının Yanlış Bilgilendirmesi.

Göksel M. |

2014 sıfır Nissan qashqai almak istiyordum. Araçta 7inch dokunmatik ekranlı, navigasyonlu, geri görüş kameralı Nissan connect multimedia sisteminin mutlaka bulunmasını istiyordum. Başlangıçta sky pack paketli modelde bu sistemin olduğunu sanıyordum. Aradığım renk ve şanzımanda aracın Çorlu Nissan ATM'de bulunduğunu öğrendim. Sonrasında sky pack araçlarda bu multimedya sisteminin bulunmadığını öğrendim ve Nissan ATM'deki satış danışmanına F**** black edition istediğimi söyledim. Ellerinde olmadığını ancak mevcut araca Nissan connect multimedya sistemini 2.000 TL farkla takabileceklerini söyledi. Aracı teslim aldığımda necvox marka yan sanayi bir cihaz takılmıştı. Sonuç yapılabilecek hiçbir şey yokmuş.

Etiketler :

Bayi Personel

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Göksel M.
  22 Mart
  12:48

  Eklemek istediğim bir konu daha var. nıssan ATM Çorlu satış danışmanı beni yanlış yönlendiren Fatih bey beni arayıp seramik kaplama yaptırmayı isteyip istemediğimi sordu. Sıfır araç ben de yaptırmak istedim. Yetkili Satıcı bayiye de güveniyoruz ya, yapıldığını zannederek teslim aldım aracı. Şimdi bu işi yapan birkaç yere danıştığımda sadece boya koruma yapıp geçtiklerini öğrendim. Boya koruma için kullanılan beyaz malzemenin lekeleri bile her kıvrımında duruyor. Seramik kaplama malzemesi ise Şeffaf bir malzemeymiş. nıssan ATM insanları kandırma konusunda zirvede.

 • Göksel M.
  22 Mart
  12:42

  Nissan Türkiye'nin yaklaşımı da ayrı bir fiyasko. Ödediğiniz paranın kaşılığını almışssınız, teslim aldığınıza dair evrakları imzalamışsınız. Yapacak bir şey yok diyor. orijinal ürün yerine takılan Necvox marka cihazla ilgili eklemek istediğim birkaç şey var. Direksiyon kontrolleri çalışmıyor. Hoparlör bağlantıları yanlış yapıldığından mı yoksa cihazın gücünün yetmemesinden mi bilmiyorum ses normalden çok düşük arka hoparlörler öne göre çok k ısık ve boğuk ses veriyor. Bu ürünü teklif ederlerse yüksek ihtimalle karşılaşacağınız sorunlar.

 • 20 Şubat
  17:33

  Sayın ŞikayetVar. Com Yetkilikeri,

  Konu araştırılarak bilgi verilecektir.

  Saygılarımızla,

  Nissan Otomotiv A.Ş
  CVC Bölümü