13 Ağustos 2013

Nissan Aracın Navigasyonunda Sorun Var!

2010 yıl sonunda Nissan marka Juke model sıfır bir araç satın aldım. Araçta fabrika çıkışı navigasyon bulunmakta idi. Ancak bazı adresleri bulmakta zorluk çektiğimizi ilettiğimizde güncellenme yapılacağı tarafımıza bildirildi. Aradan geçen bu uzun süreye rağmen herhangi bir güncelleme olmadığı gibi, artık biz harita üzerinde olmayan boş yollarda ilerliyoruz.

150 TL yenen güncel ve en pahalı navigasyon cihazı satın alınabilirken, ben 50000 TL verdiğim arabamda boş yollarda ilerliyorum.

Gökhan 321 Okunma

Cevaplar

  • Nissan Temsilcisi14 Ağustos 2013

    Sayın ŞikayetVar.Com Yetkilileri, Sağlanan sd kart 2009 yazılımı olup, kapsama alanı konusunda detaylı bilgi sd kart kullanım kılavuzunda yer almaktadır . Kapsama alanı ile ilgili geri bildirimler değerlendirilmiş olup, güncel yazılım temini için navigasyon cihazının üreticisine bilgi verilmiştir. Mevcut sd kartlara yeni adres eklenememektedir. 2011 yılına ait yeni haritalı sd kartların gönderimi konusunda üretici firmanın belirttiği henüz bir tarih bulunmamaktadır. Bu sebeple tarafınıza net bilgi veremediğimizi üzülerek belirtiriz. Saygılarımızla, Nissan Otomotiv A.Ş CRM Bölümü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön