19 Eylül 2013

Nissan Aracımın Yedek Parça Temini!

Sadece Nissan modellerini çok beğendiğim için duygusal kararlarla satın aldığım Micra 2011 model aracımda kırmızıda dururken arkadan çarptılar. Bu hafta 1 ay oldu halen servisten alamadım çünkü arka panelin değişmesi gerektiği ve parçanın Türkiye'de olmadığı bilgisini edindim.

Bu konuda görüştüğüm kişiler bunların kupon araç olduğunu ve parça yedeği olmadığını söylediler. Bu kadar çok satış yaparken, etrafta bu kadar çok Micra varken aldığım bu cevap beni çok şaşırttı, madem öyle satarken de üzerine kupon araba diye bir etiket yapıştırsaydınız. Yetkililer süre öngöremiyor oysaki günümüzde lojistik imkanlar, nakliye çok kolay. Kendi imkanlarınızla temin edin bile dediler. Nissan'a yakışmadı.

Mine 729 Okunma

Cevaplar

  • Mine26 Eylül 2013

    Aracımın bulunduğu özel servis İstanbuldaki 5 ayrı tedarikçinizle görüştü, hiçbirinde parçayı bulamadı. Daha sonra Nissan Türkiye telefon numaralarından ulaştık, telefondaki temsilciye tek tek bu tedarikçilerin bilgilerini verdik. Sonuçta onlar da ellerinde olmadığını, 30 günde getirtebileceklerini söylediler. Ufacık bir parçanın sadece gelme süresi 30 gün + serviste bekleme süresi. değer mi bu eziyete ? Dolayısıyla benim şikayetim tedarikçilerde olmaması değil, Türkiye de olmaması ve satış esnasında bu bilginin verilmemesi. Sizin verdiğiniz cevap bunu açıklamıyor.

  • Nissan Temsilcisi25 Eylül 2013

    Sayın ŞikayetVar.Com yetkilikleri, Aracın özel serviste olması ve müşterimizden özel servisin hangi yetkili servisten parça siparişi yaptığını öğrenemememiz sebebiyle konunun araştırılamadığını belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Nissan Otomotiv A.Ş CRM Bölümü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön