Nissan Aracımın Navigasyonu Güncellenmiyor!

Hüseyin D. |

011 model Nissan Qasqai +2 aracım var. Navigasyon sorunu olan herkese verdiği cevap aynı 2013 yılını bekleyin güncellenecek. 2013 temmuz ayına geldik hala bir gelişme yok. 2013'te bitiyor Navigasyon sorunu ne zaman çözülecek merak ediyorum.

Etiketler :

Görüntü/Bilgi Sistemi

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Hüseyin D.
  28 Nisan
  16:52

  aynı cevabı otomatik yazıyolar 2 yıl önceki cevabı

 • Hüseyin D.
  24 Nisan
  18:57

  ARACIMI ALALI 2 YIL OLDU NİSSAN 2 YILDIR SÜREKLİ NAVİGASYON GÜNCELLENMEDİ O KADAR BEKLETTİNİZ ŞİMDİDE 350 TL İNSANLARLA DALGAMI GEÇİYOSUNUZ BU KADAR PAHALI OLURMUU BU YÜZDEN NİSSANDAN SOĞUDUM ARACIMI DEĞİŞTİRCEM

 • 22 Temmuz
  15:39

  Müşteri memnuniyeti kapsamında ücretsiz olarak sağlanan sd kart 2009 yazılımı olup, kapsama alanı konusunda detaylı bilgi sd kart kullanım kılavuzunda yer almaktadır .

  Kapsama alanı ile ilgili geri bildirimler değerlendirilmiş olup, güncel yazılım temini için navigasyon cihazının üreticisine bilgi verilmiştir.

  Mevcut sd kartlara yeni adres eklenememektedir. 2011 yılına ait yeni haritalı sd kartların gönderimi konusunda üretici firmanın belirttiği henüz bir tarih bulunmamaktadır. Bu sebeple tarafınıza net bilgi veremediğimizi üzülerek belirtiriz.

  Saygılarımızla,

  Nissan Otomotiv A.Ş
  CRM Bölümü