02 Aralık 2013

Nissan Aracımın Navigasyon Güncellemesi Yapılmıyor!

2012 Nissan Qashqai navigasyon paketli aldığımız aracımızın harita güncellemesi bütün girişimlerimize rağmen gerçekleşmedi. Aynı dertten muzdarip onlarca araç sahibi olduğunu düşünüyorum. Bu konuyu çözmüş arkadaşlar varsa yardımlarını bekliyoruz. Konuyu tüketici hakları hakem heyetine taşımak istiyorum. Son görüşmemde güncellemenin 2014 aralıkta geleceğini söylediler. Keşke navigasyona bu kadar para ödemeyip 150 TL'ye Piranha navigasyon alsaydık.

Ahmet 649 Okunma

Cevaplar

  • Ahmet 13 Aralık 2013

    CRM bölümü ailesi olarak şahsınızla ilgili problemimiz olmadığını bilmenizi isterim ancak bu TAM ANLAMIYLA NİSSANIN TÜRKİYE DEPARTMANININ BECERİKSİZLİĞİNDEN BAŞKA BİR ŞEY DEĞİLDİR VE BUNDAN UTANÇ DUYMALISINIZ.Şunu da bilmenizi isterim ki,2014 itibarıyla konuyu tüketici hakları komisyonuna bir dosyayla aktaracağız .Bunun için dökümanlar hazır. Bilgilerinize.

  • Nissan Temsilcisi13 Aralık 2013

    Sayın ŞikayetVar.Com Yetkilileri, Sağlanan sd kart 2009 yazılımı olup, kapsama alanı konusunda detaylı bilgi sd kart kullanım kılavuzunda yer almaktadır . Kapsama alanı ile ilgili geri bildirimler değerlendirilmiş olup, güncel yazılım temini için navigasyon cihazının üreticisine bilgi verilmiştir. Mevcut sd kartlara yeni adres eklenememektedir. Yeni haritalı sd kartların gönderimi konusunda üretici firmanın belirttiği henüz bir tarih bulunmamaktadır. Bu sebeple tarafınıza net bilgi veremediğimizi üzülerek belirtiriz. Saygılarımızla, Nissan Otomotiv A.Ş CRM Bölümü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön