Nissan Aracımın Navigasyon Güncellemesi Yapılmıyor!

Ahmet Barış Ö. |

2012 model Nissan Qashqai sahibiyim. Aracı aldığımızda navigasyon haritası 2011 yılına aitti. Fakat yakın zamanda yenilenerek içerisinde yeni harita olan kartın yetkili servis tarafından bize verileceği söylendi.

Bugün yani 28 Ağustos 2013 tarihinde aracımı 30 bin bakımına götürdüm ve yeni navigasyon kartı istediğimi söyledim, fakat aldığım cevap Nissan artık navigasyon sistemini desteklemiyor ve güncellemiyor.

Sürekli yolların değiştiği ve yeni yolların yapıldığı İstanbul gibi bir ilde 2 sene eski navigasyon kullanmak mümkün değil. Yeni yapılan Tünellerde sola dönünüz bile diyebiliyor Navigasyon. Yani en kısa zaman içerisinde bu işe bir çözüm istiyorum.

Etiketler :

Görüntü/Bilgi Sistemi

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ahmet Barış Ö.
  28 Eylül
  12:24

  Yıl neredeyse 2014 olmuş siz hala 2011 sd kartından bahsediyosunuz. Reklam yaparken navigasyonu var demeyi biliyosunuz ,ürettiğiniz ürünün arkasında durun !

 • 17 Eylül
  16:22

  Sayın ŞikayetVar.Com Yetkilileri,

  Sağlanan sd kart 2009 yazılımı olup, kapsama alanı konusunda detaylı bilgi sd kart kullanım kılavuzunda yer almaktadır .

  Kapsama alanı ile ilgili geri bildirimler değerlendirilmiş olup, güncel yazılım temini için navigasyon cihazının üreticisine bilgi verilmiştir.

  Mevcut sd kartlara yeni adres eklenememektedir. 2011 yılına ait yeni haritalı sd kartların gönderimi konusunda üretici firmanın belirttiği henüz bir tarih bulunmamaktadır. Bu sebeple tarafınıza net bilgi veremediğimizi üzülerek belirtiriz.

  Saygılarımızla,

  Nissan Otomotiv A.Ş
  CRM Bölümü

 • Ahmet Barış Ö.
  04 Eylül
  15:19

  1 hafta oldu hala Nissan'dan konu ile ilgili bir açıklama gelemedi!