23 Mayıs 2014

Nissan Aracımın Navigasyon Güncellemesi Yapılmadı.

24/05/2011 yılında almış olduğum aracın navigasyon güncellemesinin yapılması için 2013 yıl başında müracaat etmeme rağmen yazılım henüz gelmedi. Harita genel müdürlüğü ile anlaşma sağlanamadı, gelince size haber vereceğiz gibi bahanelerle tam 1 yıldır oyalandım. Genel müdürlük santralında görüşme kayıtlarım saklanıyorsa tespit edilebilir.

Bugüne kadar hiçbir şekilde aranmadım hep ben aradım. 21/05/2014 günü aynı merkezi aradığımda navigasyonun geldiğini servislerden (350 TL + Kdv) ile alabileceğimi söyledi. Aracın garanti süresi bitene kadar oyalandım. Şimdi ücret karşılığında hemde alasından navigasyon cihazının parası kadar bir meblağa sadece SD kart satıyorlar.

Boran 3.021 Okunma

Cevaplar

  • Boran 20 Haziran 2014

    (aracınızın navigasyon sisteminde online güncelleme, adres ekleme v.b seçenekler mevcut olmayıp, haritanın güncellenmesi ancak aracınızdaki SD kartın değişimi ile mümkün olmaktadır.) dediğinize göre baska bir sistem yada yazılım kullanamadıgımızdan dolayı mecburi bu sd kartı alacakmıyız?Hemde sizin belirlediğiniz fahiş fiyata . oysa tüketici kanunu bir hizmeti alınca başka bir hizmet mecburi tutulamaz der yoksa ben mi yanlış biliyorum?

  • Nissan Temsilcisi04 Haziran 2014

    Sayın ŞikayetVar. Com Yetkilikleri, Bildiğiniz gibi, aracınızın navigasyon sisteminde online güncelleme, adres ekleme v.b seçenekler mevcut olmayıp, haritanın güncellenmesi ancak aracınızdaki SD kartın değişimi ile mümkün olmaktadır. Navigasyon yazılımının temini sürecinde bazı gecikmeler yaşanmış ve müşterilerimize bu süreçte yeni sd kartın ücretsiz olacağına dair bir taahhütte bulunulmamıştır. Nitekim bu konu, temin sürecindeki gecikmeler de gözetilerek bir kâr amacı gözetilmeksizin ele alınmıştır. Bayimizden aldığınız bilgi doğrudur. Konuyu anlayışla karşılayacağınızı umar esenlikler dileriz. Saygılarımıla, Nissan Otomotiv A.Ş CVC Bölümü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön