Nissan Aracımın Navigasyon Güncellemesi!

M. Haluk E. |

Ben de aldığım Qasqai +2 nin navigasyon güncellemesi hala yapılacak. İzmir'de oturuyorum. Çeşme asfaltından Gülbahçeye dönüldüğünde harita kayboluyor. Daha ucuza aldığım navigasyon cihazı hem ömür boyu bedelsiz güncellemeli, hem de yazdığım her yeri ve POI'leri dahi kolaylıkla bulup, hatasız çalışmakta. Araç olarak memnun kaldığım böyle aracın geri kalmış navigasyonunun olması, Türkiye distibritörlüğünü bence sınıfta bırakmıştır. Daha ne zaman düzeleceği belli değil.

Etiketler :

Görüntü/Bilgi Sistemi

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 19 Temmuz
  10:37

  Öncelikle başvurunuzu bizimle paylaştığınız için teşekkürler.

  Müşteri memnuniyeti kapsamında ücretsiz olarak sağlanan sd kart 2009 yazılımı olup, kapsama alanı konusunda detaylı bilgi sd kart kullanım kılavuzunda yer almaktadır .
  Kapsama alanı ile ilgili geri bildirimler değerlendirilmiş olup, güncel yazılım temini için navigasyon cihazının üreticisine bilgi verilmiştir.
  Mevcut sd kartlara yeni adres eklenememektedir. 2011 yılına ait yeni haritalı sd kartların gönderimi konusunda üretici firmanın belirttiği henüz bir tarih bulunmamaktadır. Bu sebeple tarafınıza net bilgi veremediğimizi üzülerek belirtiriz.
  Saygılarımızla,

  Nissan Otomotiv A.Ş
  CRM Bölümü