14 Şubat 2014

Nissan Aracımın Navigasyon Güncelleme Sorunu

2012 model Nissan Qashqai marka arabamın Navigasyonu Türkiye için çok yetersiz kalıyor. Yıllardır güncelleme bekleniyor ama bilgi verilmiyor. Servisler ve merkez bu konuda bir şey söylemiyor. Güncelleme için ne bekleniyor, ücret karşılığında bile yapmaya razıyım ama konuşacak yetkilileri yok. Havada kalıyor bu sorun. Forumlarda bu konuda çok şikayet eden diğer Nissan kullanıcılarını da duymuyorlar.

Tamer 740 Okunma

Cevaplar

  • Tamer 27 Mayıs 2014

    Bir güncelleme veya sd lkart değişimi bu kadar pahalı olurmu? 2012 araçta 2009 sd kartı yükleniyor.Neyse olduğunu farzedelim,peki bir adres yazılamazmı,bir yerin adı çıkmazmı? Ben İstanbuldan aracı aldım,Adana ya doğru yola çıkarken adres girmek istedim,sadece Adana yazabildim.Bir hata var zannettim,günler geçti ilk servi bakımında sordum,yakında ücretsiz güncellenecek dediler.Sonra para isteniyor. Bunun suçu benimmi acaba,bu kadar araç alanlar ne yapacak.Herkes 350 tl mi verecek,kendi eksiğinizi örtmek için.SD kart fiyatı nedir,15-20 tl,hadi 50 tl olsun.Bu nedir cezalandırmaktan başka.Buna bir çözüm yolu bulunsun.Bu ayıp kalksın.

  • Nissan Temsilcisi10 Mart 2014

    Sayın Şikayetvar. Com yetkilileri, Güncel sd kartını müşterilerimiz yetkili servislerimizden talep ederek temin etmektedir. Bilginize, Saygılarımızla, Nissan Otomoti A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön