Nissan Aracımın Kaput İle Panjur Arasından Ses Geliyor.

Mustafa M. |

Hatay Nissan Arslanoğlundan Mart 2014'te aldığım Note aracımdaki kaput ile panjur arasındaki parçadan ses geliyor diye götürdüğümde, ilgili parçayı söktüklerinde altındaki siyah plastik parçanın kırık olduğunu ve bu parçanın bir şey ısıtılarak birleştirilmeye çalışıldığını gördüm.

Servis yetkilileri ilk iş olarak suçlama yapmaya (sanayide yapılmış, siz olmasanız da arkadaşınız yaptırmıştır. vb.) çalışınca hakkımı aramaya (31 martta ön arka park sensörü serviste takıldığını ve garantinin tam olarak neyi kapsadığını bilmediğimden (gerçekten) araca asla dokunmadığı mı çalışınca, o halde fotoğraflarını çekip merkeze bildirelim, dediler. 9 Haziranda 3 günde döneriz dediler, bugün 10. gün bekliyoruz.

Etiketler :

Kaporta Yetkili Servis Hizmet Kusuru

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mustafa M.
  19 Kasım
  20:09

  Sayın Nissan CVC Bölümü yetkilileri, 18 Haziran'da yapılan şikayeti 17 Ekim'de, işin netliğe kavuşturulması için yetkili servise bilgi verildiğini, yazıyor. Günaydın. Müşteri memnuniyetine bakın. Süpersiniz.

 • 17 Ekim
  09:44

  Sayın ŞikayetVar.Com Yetkilileri,

  Müşterimizin ilk periyodik bakımında mevcut durumun tekrar değerlendirilmesi ve netliğe kavuşturulmasın için yetkili servise bilgi verilmiştir.

  Saygılarımızla,

  Nissan Otomotiv A.Ş
  CVC Bölümü