18 Haziran 2014

Nissan Aracımın Kaput İle Panjur Arasından Ses Geliyor.

Hatay Nissan Arslanoğlundan Mart 2014'te aldığım Note aracımdaki kaput ile panjur arasındaki parçadan ses geliyor diye götürdüğümde, ilgili parçayı söktüklerinde altındaki siyah plastik parçanın kırık olduğunu ve bu parçanın bir şey ısıtılarak birleştirilmeye çalışıldığını gördüm.

Servis yetkilileri ilk iş olarak suçlama yapmaya (sanayide yapılmış, siz olmasanız da arkadaşınız yaptırmıştır. vb.) çalışınca hakkımı aramaya (31 martta ön arka park sensörü serviste takıldığını ve garantinin tam olarak neyi kapsadığını bilmediğimden (gerçekten) araca asla dokunmadığı mı çalışınca, o halde fotoğraflarını çekip merkeze bildirelim, dediler. 9 Haziranda 3 günde döneriz dediler, bugün 10. gün bekliyoruz.

Mustafa 3.471 Okunma

Cevaplar

  • Mustafa 19 Kasım 2014

    Sayın Nissan CVC Bölümü yetkilileri, 18 Haziran'da yapılan şikayeti 17 Ekim'de, işin netliğe kavuşturulması için yetkili servise bilgi verildiğini, yazıyor. Günaydın. Müşteri memnuniyetine bakın. Süpersiniz.

  • Nissan Temsilcisi17 Ekim 2014

    Sayın ŞikayetVar.Com Yetkilileri, Müşterimizin ilk periyodik bakımında mevcut durumun tekrar değerlendirilmesi ve netliğe kavuşturulmasın için yetkili servise bilgi verilmiştir. Saygılarımızla, Nissan Otomotiv A.Ş CVC Bölümü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön